Wpis z mikrobloga

Podpowie mi ktoś co mam zrobić bo mi już ręce i nogi opadają...

Trzeci raz oddałem Router na gwarancje bo się restartuje. Trzeci raz "serwis" Plusa odsyła urządzenie twierdząc że "usterki nie stwierdzono" gdzie jak byk w logach urządzenia są błędy i informacje o restarcie ( nawet im je wydrukowałem na A4 ). Jedyne co zrobili to reset ustawień fabrycznych który nie daje nic...

Mam iść do Rzecznika Praw Konsumenta ? Polsatu , TVN , TVP ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zaraz mnie krew zaleje i będą musieli mnie do Choroszczy wywieźć na badania a może i na stałe #pdk

Ps. Rękojmie składałem za drugą wizytą u nich to grzecznie mówiąc olali mnie ciepłym moczem twierdząc że "jeśli usterki nie stwierdzono to nie ma podstaw do wymiany urządzenia".

#pytanie #pytaniedoeksperta #gorzkiezale #oszukujo #prawo #prawokonsumenckie #plus @Specjalista_Plus
  • 5
@Specjalista_Plus: ZTE MF286R - router samoczynnie się restartuje. Logi systemowe Routera pokazują błędy jądra systemu. Serwisy ( CTDI i SBE ) kompletnie ignorują logi systemowe i opis usterki twierdząc że jej nie stwierdzili. Jedyne co robią to reset ustawień fabrycznych który nie rozwiązuje problemu. Nawet pisałem do ZTE które poleciło wymianę urządzenia. Łącznie od Marca router spędził w serwisach ponad miesiąc a ja nie dość że cały czas za niego płacę
Bazooka - @Specjalista_Plus: ZTE MF286R - router samoczynnie się restartuje. Logi sys...

źródło: comment_1662395266zA5VbfMM8grt3Z7tHt5dwz.jpg

Pobierz