Wpis z mikrobloga

Czaicie jaki jest kontrast pomiędzy niesamowitą inteligencją niektórych ludzi, a faktem że srają?

No nie wiem, wyobrażacie sobie że taki Andrew Wiles, genialny matematyk, w 1994 roku przedstawił na sympozjum dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata, problemu nierozwiązanego przez 358 lat, a w przerwie poszedł do kibla i posadził tam potężną srakę?

Przecież to jakiś absurd, chichot ewolucji, która prymitywnym, wydalającym odchody i rozmnażającym się zwierzętom dała mózgi mogące zrozumieć abstrakcyjne i złożone koncepty.

#przegryw #gownowpis #srajzwykopem #matematyka
K.....u - Czaicie jaki jest kontrast pomiędzy niesamowitą inteligencją niektórych lud...

źródło: comment_16623929690QS1mgUlhw42VfSpTFrrGS.jpg

Pobierz
  • 32
@Felixu: możesz myc dupe po sraniu. Kontakt seksualny z drugim człowiekiem, w szczególności ten odbyty bez gumy, też jest uwłaczający. Ciało się poci + dochodzą inne wydzieliny
@Felixu: jak tam pewnie znajdują się mikro organizmy, w dodatku szereg chorób jest przenoszona drogą płciową. Aktualny sposób rozmnażania już dawno powinien zostać zmieniony
@KorwinizacjaPrzelyku: a może te koncepty to jedynie ułamek, a z perspektywy człowieka wydają się czymś wielkim. Może tak naprawdę nigdy nie poznamy istoty czegokolwiek, bo jedyne co rozumiemy to na tyle wszystko na ile pozwala ciało z jakiego się składamy. Więc czym może być prawda, to nie stwierdzane zjawisko, skoro każdy organizm postrzega świat poprzez ciało z którego się składa. Może kamień też odbiera w jakiś sposób świat, ale nie sposób
@Kresse: Tak mogłoby być, nie ma co popadać w skrajny idealizm. Zawsze wszystko opiera się na najniższej warstwie społecznej. Jednak w erze robotyzacji, i donowania, takiej 'grupy specjalnej' przez ziemię, to mogłoby się udać, a mi chodzi tylko o to że to by był potencjał duży dla rozwoju ludzkości. Chociaż nie ma systemu utopijnego żadnego. Pewnie życie w takiej technokracji byłoby stresujące i niezbyt komfortowe, a może nie, nie wiem, to