Wpis z mikrobloga

Witam. Mama bierze pewna rzecz na raty. Jest na etapie zrobienia przelewu potwierdzającego za 1zl niestety ma tylko konto wspólne z mężem już zaraz został odrzucony.. Czy jeżeli założył bym jej revolt to ten przelew się uda? Tylko że w revolt minimalny przelew to 8zl :/ Dzięki z góry za pomoc :)
#raty #kredyt #potwierdzenie #santander #revolut #banki
  • 9
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: Mniej więcej czaję o co chodzi tylko że oni mają razem ale tak ja by odzienie każdy ma swoje dane. I po wykonaniu przelewu jest napisane że ten przelew wykonała tylko moja mama. Drugiego konta nie ma (chyba że jej ten revolt założę ale nie wiem czy tym się uda potwierdzić) myśleliśmy je można było by to potwierdzić u nich w punkcie stacjonarnym ale to bez szans bo oni nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShadowKos: Zrób przelew od niej do siebie i sprawdź czy dane z banku są takie same jak wpisane we wniosku.

Mi kiedyś jeden łoś wpisał w adresie "oś. południe" podczas zakładania konta.

Revolut jest obecnie bankiem, ale nie powiem czy będą wpięci w system blue media (a pewnie ten jest wykorzystywany do weryfikacji).
  • Odpowiedz
No to lipa revolutem nie zrobię bo tam przelew od 8zl jest. Jakie to jest głupie że nie można u nich w oddziale potwierdzić danych albo jakoś profilem zaufanym... Tylko tym kontem
  • Odpowiedz