Wpis z mikrobloga

Nadrabiam jakieś urywki z konfy #primemma i najlepszym podsumowaniem tego wszystkiego jest fakt, że potężny włodarz Olejnik powyjaśniał tam Kasjusza i jakiegoś noname'a prowadzącego. A co do karty walk - High League ma Ferrariego, Natsu i Fagatę, a Prime ma przydupasa Ferrariego, przydupaskę Natsu i przydupasa Fagaty - to mówi samo za siebie. Kapela i Bagieta sami tego cyrku długo nie pociągną. Beka też z kozaczenia Ziemowita, prychnąłem jak rzucił do Kapeli tekstem w stylu "też bym tam do ciebie podbiegł... jakbym miał zdrową nogę" przy jakiejś szarży Bagiety xD No i beka z robienia przez influ z Kamerzysty największego villaina polskiego internetu, mam wrażenie, że teraz mu to bardziej pomaga niż szkodzi. Trochę zabawne jak internetowa patusiarnia z własnymi grzeszkami na sumieniu wybrała sobie jednego patusa na chłopca do bicia. Brakuje tylko tego, żeby na temat szkodliwości Kamerzysty wypowiedziała się Fagata, która sobie już normalnie przecież wróciła na salony i gdzieś tam widziałem jak tuliła się ze Zwyrolem na relacji z Fame.
#famemma
edenmar - Nadrabiam jakieś urywki z konfy #primemma i najlepszym podsumowaniem tego w...

źródło: comment_1662465723S1xEohlFiOETo5WutfFupq.jpg

Pobierz
  • 8
@duzeelobenc: no ale powiedzmy, że był taki moment, że było w dobrym tonie nie pokazywać się z nią publicznie ani na żadnych nagraniach, czy też lajkować wpisy Mandzia, więc wystąpił lekki środowiskowy ostracyzm, który jednak po #!$%@? wartej spowiedzi u Mlekołaka został anulowany
@edenmar: Nie porównuj Fagaty do Kamerzysty, to co ona zrobiła jest złe i wątpię, aby internet jej to wybaczył (myślę, że słusznie), ale mimo wszystko to pikuś w porównaniu do czynów Wawrzyniaka.
@Koziom: Nie żebym go bronił ale co takiego zrobił Wawrzyniak co zostało mu udowodnione ewentualnie są jakieś faktyczne dowody. Niepełnosprawny? Po pierwsze typ nie wyglądał na niepełnosprawnego plus sprawdziłem ich starsze filmy i inne osoby w tym członkowie ich „ekipy” robili podobne rzeczy jak np tem typ z dredami na jednym z pierwszych filmów na których się pojawił musiał myć podłogę głową. Małolaty? Po pierwsze tutaj jest słowo przeciwko słowu plus
Brakuje tylko tego, żeby na temat szkodliwości Kamerzysty wypowiedziała się Fagata, która sobie już normalnie przecież wróciła na salony i gdzieś tam widziałem jak tuliła się ze Zwyrolem na relacji z Fame


@edenmar: Chciała się niby tulić, i zrobiła to specjalnie, a Zwyrol się odsunął, bo wiedział że będzie źle odbierany. xD