Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam ogromniasty problem, mam bardzo "porysowaną" płytkę. W zasadzie nie jest porysowana pojedynczymi liniami tylko jest zmatowiona, była pomiędzy kartkami... otóż jest na niej wynik mojej tomogafii, która jest kluczowym badaniem bo chodzi o zabieg na przegrodzie nosowej. Potrzebuję ją jakoś przegrać do formatu .iso żeby wypalić ją na innej płytce. Raz udało mi się ją odpalić. Niestety podczas wczytywania jej, muli mi komputer i nawet alcohol 120% nie radzi sobie. Poniżej zrzut ekranu.

POMOCY (,)

#komputery #informatyka #odzyskiwaniedanych
Pobierz
źródło: comment_1662486759s0xylTdaBJzW7F9DokiOfe.jpg
  • 10
@Syn_Krzysztofa: Rozumiem że obraz .mdf/.mds w pełni działa? Spróbuj znaleźć pliki .DICOM na zamontowanym obrazie, bo to są pliki które zawierają samo prześwietlenie wraz ze wszystkimi wymaganymi plikami. Ewentualnie jeżeli masz zaufanie możesz podesłać mnie żebym spróbował coś stamtąd wygrzebać. Tylko pamiętaj że w plikach .DICOM znajdziesz też swoje dane osobowe.
@wypokowy_expert: Pisałem właśnie do nich maila ale nie odpisali, będę zmuszony chyba zadzwonić i podjechać.
@supra107: kliknąłem autorun i odpaliło, były wszystkie zdjęcia wraz z animacjami. Teraz jeszcze raz próbuję odpalić i nagram w razie czego ekran. Ale kurdę no jak używałem innych programów to tez były pomijane - 100% plików. Przez podstawową przeglądarkę plików, skopiowałem dwa foldery w jednym jest przeglądarka i jakieś pliki z „jpeg” w nazwie
Pobierz
źródło: comment_1662488578iEiTxGEedX8GDNhoNOE37g.jpg
@Syn_Krzysztofa: zasadniczo wcale z tej płyty nie musisz zrobić obrazu.
Możesz te pliki skopiować nawet na pendrive i też się poprawinie otworzy, przy okazji będziesz wiedział który jest uszkodzony

Nagrywanie obrazu z monitora to se możesz w dupę wsadzić s nie lekarzowi pokazywać
@wypokowy_expert: @supra107: #!$%@? mireczki nie uwierzycie. Coś mi nie działał napęd bo przestało wykrywać płytkę. Zacząłem nim machać (to taki na USB) no i zaczęło czytać. Więc machając nim próbowałem pokopiować pliki…
Udało się zgrać wszystkie… Program działa. wszystkie zdjęcia działają. Autorun działa. Podczas kopiowania największego katalogu (ponad 200MB), trzy razy testowałem wpływ mojego machania. Jak przestawałem, to prędkość spadała drastycznie do ok 100 KB (wcześniej około 700). Uratowałem sobie
Pobierz
źródło: comment_1662490162Lh0wricYORgrKkuTBvLdyP.jpg