Wpis z mikrobloga

Napisałem do ruska że od 2 dni nie działa archiwum i catch up , odpisał coś takiego:

Update playlist

Select in archive mode from Auto to Flussonic.
Gdzie mam to zrobić w aplikacji tivimate ?
#plusx #iptv #tivimate
  • 88
  • Odpowiedz
było timeshift="7" catchup="fs" aktualizacja listy i dalej jest timeshift="7" catchup="fs" w pliku żadnych zmian , ,w TiviMate wykonałem zmiany i nic , archiwum działa dopiero 1h wstecz wszystko co wcześniej nie działa
  • Odpowiedz
@knopiczka: a problem jest tylko w tivimate? pobawie sie po meczu bo akurat mam plusxa. no ale jeśli nie działa cofanie w aktualnym momencie a działa dopiero od -1h to moze ma plusx cos ustawione u siebie, że wlasnie jest podzielone na segmenty 1h
  • Odpowiedz
@johnmorra: ja tylko mam TiviMate i tu jest problem i stawiam że plusx ma coś zle ustawione ,, oglądasz live i chcesz cofnąc do tyłu przykładowo o 1 minutę , lub 10 minut i tu problem ciagle materiał aktualny się pojawia dopiero jak cofniesz 1 h to pojawia sie materiał z archiwum
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
"Napisałem do ruska że od 2 dni nie działa archiwum i catch up , odpisał coś takiego:"

@olavolav: I tym samym wprowadziłeś go w bład. Problem dotyczy odtwarzania z timeshift, a nie archiwum (catchup).
  • Odpowiedz
@knopiczka: troche sie pobawilem i widze ze ogólnie opcja

http://plusx:port/149/timeshift_rel-360.m3u8?token=xxxxxxxxxxxx działa ok

jedynie co nie działa i tu chyba jest problem:

http://plusx:port/149/rewind-360.m3u8?token=xxxxxxxxxxxx

nie mam dostępu do telee teraz a sprawdziłbym czy to u niego dziala. no ale to rewind wlasnie słuzy do przewijania czy pauzowania.
  • Odpowiedz
Aha no i zapomnialem napisac ze ogolnie to cofanie nie dziala na żadnej apce nie tylko tivimate.

Wydaje mi sie ze dobrze mu nie wytlumaczyliscie. Bo chłop pewnie sprawdził jakis losowy program do tyłu z archiwum i #!$%@? dziala. Tu chodzi wlasnie o ten rewind/przewijanie.
  • Odpowiedz
ciągle pisze że zrobione a dalej kicha , nie ma mu to ktos wytłumaczyć o co biega i tak bedzie grzebał i może jeszcze coś innego spierdzieli
  • Odpowiedz