Wpis z mikrobloga

#ck3

I jak tam dlc w waszym odczuciu ? Nie wiem co jest w patchu, a co w dodatku więc będę pisać jak to u mnie wygląda.
Ikonki dodali do "decyzji", spoko to wygląda. Jeżeli chodzi o wspomnienia to za bardzo w to nie zaglądałem. Wydarzenia władcy którym gram pamietam. Może zajrzę jak tron przejmie dziedzic żeby zobaczyć co tam robił ciekawego.
Jeżeli chodzi o rywali to miałem konflikt z jednym rodem. I rzeczywiście jakiś tam trait wpadł, coś tam zrobiłem, ale jakoś bez szału żebym wpadł w imersyjne odczucia. Szczególnie że pisanie obelżywych poematów i rozsiewanie plotek było już wcześniej.
I chyba miałem jeden nowy dłuższy event gdzie z wojskiem ćwiczyłem zdobywanie twierdzy, przedzierałem się przez kanały i finalnie pokonaliśmy łuczników na murach, ale być może ten event już był.

Więc jak na 5 godzin gry na nowym dlc stwierdzam że słabo w cholere szczególnie że być może wyskoczył mi jeden event z tych slynnych 100 i tak na prawdę nic oprócz tego co było nie dali. Jakieś kosmetyczne zmiany i może muzyczka klimatyczna. Tyle.
  • 3