Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wybieracie rozmiar ubrań (t-shirty, koszulki polo, koszule) jeśli niektóre potrafią się skurczyć po kilku praniach? Do 25 roku życia miałem tylko używane ubrania z ciuchlandu więc nie miałem tego problemu, dopiero ostatnio kupiłem kilka porządnych rzeczy ze sklepu i teraz uczę się jak to działa. Piorę i suszę bardzo poprawnie, zgodnie z etykietą. Z tym kurczeniem się to jakaś losowa sprawa, niektóre wcale się nie kurczą, a inne dużo, np. koszulka polo Hilfigera za 300 pln skurczyła mi się o cały rozmiar. Macie na to jakiś sposób?
#ubierajsiezwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631ae18fb88de35e458f7da3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: "pan tu nie stał" ma świetną jakość t-shirtow. Łódzka produkcja, dobra bawełna. Piore w 30° i poza lekko wyblaklym kolorem nic zlego sie z nimi nie dzieje. Niektore z koszulek niebieskiego mają ponad 3 lata
Ostatnio zaczełam suszyć w suszarce i niektore z "pan tu nie stał" się skurczyły ale nieznacznie - do 1cm na dlugosci. Dla porownania badziewie z reserved skurczylo sie koło 10cm na dlugosci xD