Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszych występach Misia w Gietrzwałdzie żywię nadzieję, że jednak nasz tag nie padnie.
W Baranowie Misio długo w spokoju nie wytrzyma. Zaraz się zaczną inby, modły i msze na pl. Zbawiciela czy tam gdzie, jazdy po miejscowym proboszczu, czepianie się mieszkańców - czyli typowy repertuar Misia.
Przedsmak dał Misio przyczepiając sie do jakichś dziewczynek, bo jedna do drugiej powiedziała "O Jezu" albo coś w ten rzucik.
Lokalsi tam jeszcze nie wiedzą jak toksyczny typ do nich trafił ale się niebawem dowiedzą.
Ciekawe kiedy Misiowi #!$%@? spuszczą albo jobów nawsadzają jak Misio będzie zaczepiał ich, a już nie daj Boże ich dzieci. Czy też typowe dla siebie inby odwalał.

IMO Wroniecka 2.0 s02 uważam za otwarty.
#wroniecka9
  • 11
  • Odpowiedz
@ivbefre: fakt, że bez Zbycha. Ale właśnie - będzie inaczej. I kto wie czy nie powstanie tam taki zbiorowy Zbigniew, jak lokalsi zaczną gromadnie cisnąć po Misiu.
Zbycha w razie potrzeby mogli trochą Salezjanie wronieccy przykręcić. A lokalsów? Kto?
W małych miejscowościach jak się lokalsi #!$%@?ą na proboszcza to nawet potrafią z taczkami mu pod chatę zajechać. I się nie #!$%@?ą w tańcu z takim jak im za skórę zajdzie.
Po
  • Odpowiedz
@ivbefre: a jeszcze jak Misio zacznie jechać po miejscowym proboszczu, a ten akurat będzie lubiany i szanowany przez lokalsów bo jak to ludzie mawiają "jest w porządku" (wbrew pozorom dużo jest takich), no to lokalsi szybko z Misiem porządek zrobią pod hasłem "a co to za ksiądz co to nie na plebanii mieszka tylko u jakiegoś faceta i jeszcze się tu próbuje rządzić".
  • Odpowiedz
@andrzej1208:
Tag na pewno nie padnie i bedzie mial sie bardzo dobrze. Ja mysle ze w tym Baranowie moga byc jeszcze lepsze jazdy niz ma Wronieckiej. Tylko czekac az zacznie swoje teroie wygłaszać lokalsom. Szkoda wlasnie ze raczej nie bedzie Zbycha, chyba ze tam narodzi sie Zbychu v2
  • Odpowiedz
@andrzej1208: oczywiście, że tag nie padnie. Przed nami jeszcze przynajmniej trzy wielkie wydarzenia z udziałem kapłana:
1. List z Watykanu o przeniesieniu do stanu świeckiego
2. Finał sprawy o znieważenie policjantki
3. Możliwy ciąg dalszy sprawy o pomówienie komornika o przyjęcie łapówki ( mam nadzieję że Pan Bobek nie puści tego płazem)
Każdy z powyższych punktów ma w sobie niesamowity potencjał na kapitalne ogłoszenia z przedrzeźnianiem, pantomimą, pomówieniami, krzykiem, machaniem rękami,
  • Odpowiedz