Wpis z mikrobloga

Chce kupić nowe koła do jazdy w każdą pogodę do ostrego koła, obecnie jeździłem na przeróbce na sinlgle speed, czyli jedna zębatka na bębenku. Budżet to około 600 max za komplet. Baluma bikes czy jakoś tak robi zestawy na maszynach za około 560 zł, w Decathlonie są firmy kha czy jakoś tak i komplet wychodzi też około 600 zł, później jest tańsza wersja w Decathlonie za około 450 zł i na olx jeden użytkownik składa na maszynach ale wszystko to no name. Kupował ktoś ostatnio lub ma coś do polecenia? #szosa #rower #ostrekolo
  • 2
@7SeasOfAlcohol: Temat generalnie ciężki w tym budżecie, w zeszłym roku składałem singla i też nie chciałem wydawać dużo kasy na koła i zależało mi na nowych, zdecydowałem się na Ryde Chrina z piastami na maszynach fixed warsaw https://bikerstudio.com.pl/pl/p/Komplet-kol-FIXED-WARSAW-srebrne-szprychy-Ryde-Chrina-polerowana/4210 ale widzę, że nie są dostępne już w sprzedaży. Te Baluma wyglądają ok, nie wiem czy jeździsz z hamulcami czy bez, ale w niektórych mach3 (obręcz na których składają) nie ma powierzchni do
@BenizBurger: napisałem maila do sklepu z zapytaniem o te koła to odpisali, że nie ma problemu ale cena teraz wynosi 600 zł, więc bardziej bym poszedł w te baluma ale jeszcze się zastanawiam czy warto inwestować. Szkoda, że napinacze łańcucha na os 5mm nie są produkowane bo bym po prostu przerobił jakieś koło z bębenkiem a jedyną opcją to Surly Napinacz łańcucha Tuggnut za około 170 zł z redukcja na os