Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.
Wróciłem po kilkudniowym urlopie i za wycieraczką samochodu znalazlem wezwanie na policję do Referatu ds. Wykroczeń i Postępowań Administracyjnych Komendy Rejonowej Policji jako osoba podejrzana o wykroczenie z art. 92. par. 1 kw.




Chodzi o znak T30 (pic rel). Co ciekawe to parking i ulicę dzieli jeszcze chodnik, ale faktycznie ludzie (w tym ja) parkują po skosie zamiast równolegle żeby więcej ich się zmieściło i nikt nie najeżdża na chodnik, a sam dojazd do parkingu jest niezastawiony.

Mieszkam tutaj 2 lata i jeszcze nie widziałem żeby ktoś stał równolegle. Nie wiem też ilu osobom policjanci zostawili jeszcze takie wezwania bo dopiero po 3 dniach od wystawienia wróciłem i je zauważyłem. Parking na pewno był wtedy pełny (tak jak zawsze) , więc nieprawidłowo było zaparkowanych około 20 samochodów.

I zastanawiam się co się stanie gdy nie stawię się na to wezwanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samochód przeprowadziłem na inny parking, trochę dalej ale chociaż można stać zgodnie ze znakami xD
Czy ktoś z was miał taką sytuację? Jak się skończyła? Mam nadzieję, że nie grzywną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#policja #prawo #parkowanie
Pobierz
źródło: comment_1662984789cylQ3FG37KxoVY3VA9BX4w.jpg
  • 6