Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedziałem swojej dziewczynie że moi rodzice uważają że wizualnie do siebie nie pasujemy. Ogólnie zabolało ją to na dodatek powiedziała to swoim rodzicom. Ogólnie aż głupio mi teraz przez swoich rodziców bo co jej rodzice sobie o mnie teraz pomyślą. Jakieś rady co do takiej sytuacji albo ktoś miał podobną #anonimowemirkowyznania #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631e5a93a08746cacf44629f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 13
Powiedziałem swojej dziewczynie że moi rodzice uważają że wizualnie do siebie nie pasujemy. Ogólnie zabolało ją to na dodatek powiedziała to swoim rodzicom.

Jakieś rady co do takiej sytuacji albo ktoś miał podobną


@AnonimoweMirkoWyznania: Rada pierwsza - o ile nie masz lat 15, to rodzice uja mają do gadania w kwestii Twoich partnerów. Może im się podobać lub nie, natomiast czasy aprobowania związków dorosłych ludzi przez rodziców skończyły się jakieś parędziesiąt
Pobierz GaiusBaltar - > Powiedziałem swojej dziewczynie że moi rodzice uważają że wizualnie d...
źródło: comment_1662990308Ao32hwyRZFgy3OKxhInRhy.gif
@GaiusBaltar: Ja miałem dziewczynę która wychowywała się samotnie z matką, bo ojciec alkoholik odszedł. Na 24 lvl cały czas mieszkała z matką i mówiła jej WSZYSTKO. Każdy problem w naszym związku to nie był problem między nami tylko między mną, ją i jej matka xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: ale powiedziałeś jej to w formie ciekawostki czy jakiejś rodzicowej głupotki, z której można się wspólnie pośmiać czy w formie przeniesionego wjazdu na nią? Bo w pierwszym przypadku to nie rozumiem problemu i nie kumam czemu miałaby się skarżyć rodzicom i czemu oni by se mieli jakieś zdanie na twój temat wyrabiać xd w drugim byłoby to dosyć toksyczne, więc w sumie dobrze dla niej by było, że nie boi