Wpis z mikrobloga

@dziupla22: Tak, oglądałem. Nadal nie ma wyjaśnienia, że to były jakieś zaburzenia. W wikipedii czeskiej kiedyś, jeszcze przed premierą filmu, przeczytałem, że to być może były objawy autystyczne, ale nie ma co do tego pewności.
Wiele źródeł się od siebie znacznie różni co do sprawy psychiki Hepranovej. Jednak w jednym z wiarygodniejszym źródle czytałam, że miala kompleks boga; uważała się za inteligentniejszą i mądrzejszą niż była w rzeczywistości, była pyszna i bardzo apatyczna.
Co do tego, czy wiadomo czy ma zaburzenia, możliwe że miala jednak ostatecznie nie stwierdzono u niej żadnych (psychiatrzy sądowi), chociaż tu by się mogło z nimi teraz nie zgodzić, nie wiadomo czy zrobili
Pobierz iamNadia - Wiele źródeł się od siebie znacznie różni co do sprawy psychiki Hepranovej...
źródło: comment_1663308711dR1Owm3Vb1UulZoVPWjGHQ.jpg
@uefaman pisalam co do psychiatrow wcześniej i o tamtych czasach i tła sprawy na pewno wiesz dużo więc nie będę się rozpisywać. Spektrum podejrzewa się z dzisiejszego punktu widzenia i dzisiejszej wiedzy Jej sprawą interesowalam się wieku temu, jeszcze przed filmem biograficznym i linki musiałabym szukać w otchlaniach mojego telefonu co nie jest takie proste. Ale mam takie cudeńko https://pantharei.estranky.cz/clanky/finale.html Jeśli intersuje cię jej osoba to na pewno Ci się to spodoba