Wpis z mikrobloga

@niemowiejakjest: No i co, mam się z Tobą kłócić? Ja mówię, że by zrobiła, bo choćby moja ciocia, nie takie zajebiste rzeczy robi jak ten miś. Pierwszy może by nie wyszedł idealny, ale z drugim by było już o wiele lepiej.

I w ogóle nie rozumiem dzisiejszej mody. Kiedyś ktoś by taki dostał, to by ładnie podziękował i raczej by się w nim nie pokazał, ale teraz nie, trzeba dać 300$
Chyba w cebulandii. W U.S.A. czy w innych cywilizowanych krajach w okresie ziomych większość osób chodzi w śmiechowych swetrach. Ale nie w polsce musi być #!$%@? promocyjny napis PUMA bo inaczej wiocha i "hehe wyglądasz jak bezdomny i lamus xDDD".


@niemowiejakjest: Jak się tak utożsamiasz z U.S.A. to sobie tam jedź, albo noś sobie nawet i teraz te "smiechowe" swetry, ale jak Cię zobaczę, to i tak pomyślę, że jednak trochę
@niemowiejakjest:

Tak #!$%@?, bo widziałeś moją garderobę, wiesz co noszę, gdzie mieszkam i wszystko co sobie jeszcze wymyślisz

Bo nawet na wsi wiedzą, żeby się w takie nie ubierać, a 1000zł to on może sobie być warty, w mniemaniu hipsterów i producentów.

Dla mnie istnieją granice normalnego ubioru, jak Tobie to nie pasuje, to idź to napisz w pamiętniku i skończ zawracać dupę tą całą wojną o nic.