Wpis z mikrobloga

@LubieHardkor nawet po 5 latach będziesz zauroczony.

I teraz najlepsze, jeśli nie mieszkasz w górach to możesz nawet śniegu za bardzo nie zobaczyć xD
2 lata temu trafiło się że w Aargau spadło trochę więcej śniegu ale po tygodniu wróciła chlapa i szarówka.
Tej zimy nie wiem czy chociaż raz spadło coś powyżej kostek.
@open_or_die: Mieszkam trochę bardziej na wschód, gdzie nie narzekają na opady śniegu, a gdzieniegdzie zimą, jak #!$%@? go za dużo, to podobno zamykają całe ulice, tak, że przez np. miesiąc jesteś zamknięty w mieście, bez możliwości wyjazdu, a jedzenie czy lekarstwa są dostarczane przez helikoptery XD

Ale ogólnie rejonu Zurychu nie polecasz na zimę? Ciekawe jak w Mediolanie wygląda w grudniu/styczniu
@LubieHardkor @LubieHardkor mieszkam 23km od zurichu i zimy praktycznie nie ma. Raz spadnie większy śnieg, a potem masz tylko błoto. To zdjęcie zrobiłem 23 stycznia, tydzień później pojechałem na urlop do Polski i 2 tygodnie przerzucałem śnieg z podwórka xD

Całą szwajcarską zimę przejeździlem na letnich oponach bo nie opłacało się ich zmieniać.
openordie - @LubieHardkor @LubieHardkor mieszkam 23km od zurichu i zimy praktycznie n...

źródło: comment_16631616017uRMMVah3nlnp4cr7R2Bwn.jpg

Pobierz
@Xemioza: Zależy jakiej zimy, ale w niektórych krajach i regionach zaletą jest to, że wtedy nie ma uciążliwych owadów latających, za to jest śnieg, który wytłumia hałasy, dzięki czemu jest ciszej. No i podczas opadów śniegu jest mniej wypadków na drogach, bo kierowcy jeżdżą ostrożniej.
Za zaletę można też uznać to, że da się część żywności trzymać na balkonie, gdy nie mieści się do lodówki.
A także to, że zimą jest
@Xemioza: No ja lubię na nartach jeździć. Można też na skiturach pochodzić. Dzieci sobie bałwany lepią i dobrze się bawią. Można zrobić aniołka w śniegu :) Nie ma komarów. Jak świeżo spadnie śnieg to dookoła jest ładnie i biało. Chyba tyle.
A, no jeszcze jak ktoś lubi to może piłować golfa na ręcznym pod marketem ;)