Wpis z mikrobloga

Kurczę, widziałam, że pomogliście niejednemu Mirkowi/Mirabelce znaleźć film.
#szukamfilmu
Scena którą pamiętam jest czarno-biała, ale nie mam gwarancji, że cały film był czarno-biały, bo mogła to być retrospekcja jednego z bohaterów na temat sceny z dzieciństwa.
A chłopiec/mężczyzna ten był zły. I to zdaje się było pokazane pierwsze zdarzenie, kiedy złym się stał.

Jeden chłopiec siedział szczycie na takiego murku betonowego koło schodów. No i ten zły (kamera była chyba z jego oczu) popchnął tego chłopca i on zjechał z tego murku jak ze zjeżdżalni, a na dole było takie niskie ogrodzenie ze szpikulcami na szczycie i on na te szpikulce się nadział. Samej sceny nadziania nie było widać, tylko obraz jakby z oczu tego zjeżdżającego dziecka z tym ogrodzeniem i szpikulcami zbliżającymi się w miarę jak zjeżdżał.
I cyk, kolejna trauma z dzieciństwa do kolekcji wpadła ;)

Nie jest to jakieś senne widziadło, bo parę lat temu widziałam tą scenę w formie gifa. Ale mi uciekło ;/;/
Może ktoś coś? Załączam zdjęcie schodów w podobnym stylu z jakiego on zjechał - po prostu płaski betonowy murek przy schodach. Taki styl amerykańskich kamieniczek.
#film #kiciochpyta
Nordri - Kurczę, widziałam, że pomogliście niejednemu Mirkowi/Mirabelce znaleźć film....

źródło: comment_1663135669INSoaxQKwDTjkZTX6dNMtY.jpg

Pobierz
  • 4
@enen: oooOOOO
To to!!
Wpisałam w googlach spellbound boy gif i wyskoczyło! Inaczej niż zapamiętałam za dzieciaka, ale to była ta scena.
Dziękuję :*!!!
To już odnaleziona ostatnia z takich rzeczy z przeszłości, które mnie prześladowały :)
Nordri - @enen: oooOOOO
To to!!
Wpisałam w googlach spellbound boy gif i wyskoczyło...