Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EN57: No czej, ale to nie jest oryginalny model, tylko ulep, tak ? Pytam bo w życiu już różne rzeczy widziałem, ale takiego egzemplarza jeszcze nie.
  • Odpowiedz
@EnderWiggin: taaak, zwykle kombi z doszczepionymy frontem od Borka. Po sąsiedzku mają jest jeszcze jednego Borewicza kombi, jeszcze fajniejszy, ala Chevy Caprice
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SonyKrokiet: a wielu takich było, przez kilka lat osobiście spotkałem takich purystów xD
co do tego station wagona, to mi widziałby sie taki ciut krótszy, ale utrzymany w takiej konwencji, z pochyloną dupą, ewentualnie na prosto jak w Volvo. Kiedys gdzieś były takie jakby "concept arty", rzuty od boku z fajnym kombiakiem i innymi nadqoziami. Mam ogólnie jeszcze kilka pomysłów co do tego mojego kombi, ale to się jeszcze zonaczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AdamES: nie wiem czy masz nas na myśli, ale możliwe że tak. Cały czas zbaczamy z trasy, choćby na powrocie zahaczyliśmy o Złote Piaski ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj dopiero ruszamy do domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EnderWiggin: nie, w swoim tym żółtym z tyłu zmieniłem jedynie doły błotników i zderzak, podciąłem też lampy. Za to w tym pomarańczowym co wrzucił SonyKrokiet to owszem, dupa jest cała dospawana
  • Odpowiedz