Wpis z mikrobloga

#windowsphone #android mireczki, bardzo denerwuje mnie mój android który pomimo prób zarówno oficjalnych aktualizacji jak i romów z xda, działa bardzo wolno i często się wywala / restartuje. Chcę dać szansę windows phone, dlatego pytam - jakie są bajery, których nie ma na WP, a były na moim droidzie i mogę mieć bez nich mniejszy komfort (poza zmianą tapety, bo to jasne, ciekawi mnie jak jest z innymi przeglądarkami, gmailem, przyciskami do wifi czy danych pakietowych, oraz zarządzaniem telefonem jak w airdroid)?
  • 14
@Jarro:

poza zmianą tapety


Mi się zmienia automatycznie codziennie, wygląda to tak http://www.wykop.pl/wpis/6749232/500px-daje-rade-%CA%96-pokazpulpit-windowsphone/

ciekawi mnie jak jest z innymi przeglądarkami


jest kilka przeglądarek , nie ma opery, ja używam ie i w zupełności mi wystarcza

gmailem


klient pocztowy jest wbudowany ale są też aplikacje

przyciskami do wifi


są aplikacje, ale w przyszłem aktualizacji będzie to wbudowane w system

danych pakietowych


jest wbudowana apka
@xqwzyts:

Utrudnione dołączanie załączników


Przy tworzeniu e-maili dalej trzeba radzić sobie drogą okrężną. Bezpośrednio do wiadomości e-mail podobnie jak w siódemce nadal można >dodać tylko zdjęcia. Jeśli chcemy załączyć np. piosenkę, dokument tekstowy czy PDF, trzeba udać się do aplikacji, w której akurat gromadzone >są te pliki i stamtąd je załączyć. Tylko jest jeden problem. W ten sposób utworzymy wyłącznie nową wiadomość. A co, jeśli chcielibyśmy komuś >odpowiedzieć, dodając załącznik? Takiej
@Yaser: ja chyba w życiu raz komus slalem mp3 a Internet mam od czasow tylko 0202122... Zawsze wysylam link do pliku. A pdf czy inne w dwa kliknięcia mozna udostępnić komus publicznym linkiem/udostepnianie w chmurze bo i tak wszystko co mam w telefonie mam zarazem w chmurze bo tak dziala wp wiec w czym problem? Zdjecia itp slac mozna skomputeryzowanej babci normalnie w zalaczniku;)