Wpis z mikrobloga

@Hur4ggan: iP7 na ios 15 muli bardzo ale jako tako mozna jeszcze z niego korzystac. Generalnie korzystanie z ajfona przez kilka lat jest okej o ile w pewnym momencie przestaniesz go aktualizowac(downgrade nie ma szansy zrobic chyba ze zapiszez blobsy)
@Hur4ggan: tak jak piszę - działa. We wcześniejszych tych małych (cholera wie, może 5 czy coś) padły wyświetlacze
myślę, że bateria będzie jedynym mankamentem chyba tak jak w każdym smarcie. Tam się przeważnie nie ma co popsuć poza uwaleniem ekranu
@Hur4ggan: zależy czego oczekujesz od telefonu. Wiadomo, że obecne zestarzeją się inaczej niż te starsze. Ja ciągnąłem na 5s przez lat 7, dopiero wymieniłem na 12 mini 1,5 roku temu. Do przeglądania internetu, słuchania muzyki, strzelenia kilku zdjęć spoko. Problemem była bateria, bo ładowarka musiała być dobrym przyjacielem. A jak się obudziłem, żeby wymienić, to już nie robili ich w autoryzowanych serwisach. A drugim, to fakt, że niektóre nowe aplikacje szybko
@Hur4ggan: Mam służbowa 7 telefon ma z kilka dobrych lat i śmigał lepiej niż 2 letni samsung s20, wiadomo ze aparat to przepaść ale bateria wydajność zupełnie inna bajka przez to właśnie skusiłem się na 13 pro. Na chwile obecna ciężko o dobry telefon który nie będzie się grzał i bateria będzie dobrze trzymała a przy tych cenach wytrzyma z dobre 3 lata. Za Samsunga dałem 3600 z zamiarem korzystania przynajmniej
Pobierz
źródło: comment_1663240205kpCtDyWuIHFJnru8MYZTX6.jpg