Wpis z mikrobloga

Wczoraj się udało kupić 3 tony luzem, dzisiaj zapłaciłem, teraz czekam na kod obioru. Jak już będe miał kod to mam sam sobie ustaliś termin odbioru i potem dogadać się z firmą transportową? Czy one to już same ogarniają jak mają pełnomocnictwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pgg
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bolok: polecam poszukać kogoś znajomego/zaufanego kto pojedzie po węgiel. Podejrzewam że przy 3t luzem ktoś może się pokusić żeby po drodze zrzucić sobie gdzieś pół tony. Ty tego nie zauważysz a on za te 500kg może dostać 1,5k. Ja mam zamiar śledzić swojego dostawcę xd
  • Odpowiedz
@sciemka7: ogólnie dobrze jest mieć kogoś, kogo się zna, żeby potem nie było że ktoś dostał 2,5 tony zamiast 3 ton. Jak łódka wraca z kopalni to jechać na wagę przy ładowaniu węgla do siebie i będzie wiadomo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@robbsonshav: zawsze mozesz powiedziec ze podjedziesz jak beda zaladowywac, potem sprawdzic legalizacje wagi kiedy co i jak. Potem wejdz i sprawdz czy dokladnie podaje twoja wage, albo samochodu. Pamietaj ze wegiel musi byc suchy bo tez na tym stracisz.

No mozna by wymieniac w nieskonczonosc, ale jak bedzie chcial to i tak cie wydyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sciemka7: Ja na szczęście odebrałem już swoje 5 ton eko jeszcze jak można było tyle kupić, zaufany kierowca, zaufany człowiek od placu, wagi, ładowarki. Potem workowanie, ważenie, wszystko sie zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale tak jak mówisz, na tym etapie każdy już osrany ze szczęścia bo przecież węgiel przyjechał, a to idealna okazja do wydymania Grażynki ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz