Wpis z mikrobloga

Jak tam wykopki? Kukle nadal swędzą? Właśnie próbuję sobie wyobrazić, które z docinek mają mnie ukłuć. Czy te bazujące na Waszej projekcji czy te, które sam Wam podałem abyście mieli pożywkę. Im więcej ich wrzucacie tym więcej dajecie mi energii. xD

Choćbyście napisali setki postów i tysiące słów to pewnych rzeczy nie zmienicie. Po pierwsze. Łukasz jedyne co może to sobie pokrzyczeć bo i tak tego kim jest nie zmieni. Po drugie. Nowak będzie dalej zarabiać na Knurze z takimi przeciwnikami jak Wy i Wasz bożek. Po trzecie. Sprawa dla Reportera absolutnie nic nie zmieni poza tym, że Barnej wyjdzie na głupka przez testament, a wszyscy inni zostaną potraktowani jako niegroźne gamonie. Po czwarte. Nie zmienicie też niestety tego kim jesteście.

Szykujcie pieniążki bo od sprawy dla reportera jeszcze ze 3 lata miną zanim coś się przypadkiem wydarzy.

@cl-sr zapytaj Łukasza gdzie ostatnio był poza Grajewem, Bielskiem i Suwałkami kiedy uganiał się za Meksykiem. xD

Teraz jeszcze zabawa na koniec. W całej tej sprawie Nowak nic nie stracił. Każdy wie, że jest mendą, każdy wie, że zarabia. Każdy wie jak wygląda itd. ale w tym wszystkim ma kasę. Nawet jakby źródełko wyschło nawet dziś to może powiedzieć, że jest zarobiony. To są oczywiście rzeczy pewne bo domysłów Waszych o jego stanie zdrowia nie biorę pod uwagę. Szczególnie, że Nowak wrzucał prowokacyjne zdjęcie, a Wy wszystko oczywiście jak pelikany połknęliście i to jeszcze z uśmiechem na ustach. Natomiast oto sukcesy Łukasza.

1) Kulkurazowa kasa z lajtów.
2) Poświęcenie kilkudziesięciu miesięcy z życia.
3) Utrata intymności.
4) Ciągłe afery, których jest uczestnikiem.
5) Poczucie misji, które zmusza go do ciągłego atakowania.
6) Reputacja stalkera i pieniacza.
7) Ogólnopolska rozpoznawalność dzięki SDR gdzie bynajmniej nie będzie bohaterem na białym koniu tylko co najwyżej osobą neutralną.
8) Sprawy sądowe i wycieczki na drugi koniec Polski z nimi związane.
9) Dodatkowe koszty.
10) Poczucie bycia kimś lepszym.
11) SZACUNEK WYKOPKÓW. xD

#kononowicz
  • 18
@ContentMarketingExpert: Jak Nowak nie stracił, stracił sporo:
- kilogramy ze stresu
- spokój bo mu odpaliło myśli samobójcze
- trzeźwość, bo faszeruje się dragami
- ciche sterowanie szkolną z tylnego siedzenia, bo coraz więcej mediów się interesuje

A co do tego gdzie Łukasz był to mnie to grzeje, bo o tym nie flexuje. A że ty się chwaliłeś to zasugerowałem, że jest multum lepszych miejsc do zahaczenia się pod Wrocławiem niż
@ContentMarketingExpert: a no tak, zapomniałem że ty twierdzisz że byłem pod bramką i robiłem relację na tagu z tego co się tam dzieje xDDDDDDDDD
Jednakże nie zmienia to faktu że mogę tylko marzyć o takim gangsta życiu jak twoje. Drogie ubrania, auta, mnóstwo gotówki groźne miny ludzie którzy przechodzą ze strachu na drugą stronę ulicy. Fajnie że można poczytać sobie wpisy o takim życiu z bezpośredniego źródła