Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
#atencyjnysmuteczek (mój tag - można blokować)

Po ciężkiej depresji, pora na wysoką manię.
Kupiłam sobie głupotki - kosmetyki do oczyszczania twarzy i krem.
Czuję się znakomicie. Jakby odświeżona i od razu inaczej. Niby to tylko cera, ale staram się mieć zadbaną, zwłaszcza przy ilości kurzu i brudu w Krakowie. Trochę się świecę, ale za to jaka clean skin.

Polecam czasem coś zrobić dla poczucia się lepiej.

Pora zapiąć pasy, bo teraz przejażdżka po manii.
Widzieliście depresję, pora na drugi biegun tej choroby.

Mam bardzo dużo pomysłów na życie i w ogóle na siebie. Będę je realizować i dzielić się z Wami. Za tydzień znów wolne i wtedy chcę zrobić dużo rzeczy.

Pytacie się czy czuję kiedy zmieniam biegun. Tak. Już wiem kiedy co się zmienia. Czy to jest nagle? Ciężko to wyczuć od razu.
Pobierz
źródło: comment_1663357464JTZ7YXDY0lYjRxoWrDjb6o.jpg
  • 20
@smuteczek2000s: ostatnio też chciałam sobie zrobić taki dzień. Kupiłam żele, maseczki i maski oczyszczające. Zwłaszcza że mam problem z wągrami i chciałam się ich pozbyć.
Tak sobie nakładalam po kolei i wągry jak były tak zostały za to ja zostałam z ranami na twarzy xD

Zna ktoś coś skutecznego na tę #!$%@? czarne kropki na nosie?
@leeaxe yep, dodatkowo sama siebie sterotypizuje I pisze, jakby to wszystko było takie płaskie i proste. Z taką Erm pretensją do tak dużej świadomości, i korzystając z wiedzy doświadczeń, jak i świadomości określonych stanów - nie rozumiem czemu tak bardzo miałaby się poddawać gorszym momentom i lepszym momentom, i jeszcze je mocniej nakręcać. Podstawą dwubiegunówki jest sie starać chociaz wyrównać się i nie przesadzać w żadna stronę, a nie jak kura za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hawthorne: @leeaxe: yyy, samoświadomość, nauka swojej choroby, psychiatra zalecił przeczytanie książki, zapisywanie pewnych rzeczy i tak zostało do dziś, że potrafię normalnie rozpoznać epizod.

Polecam się nie wypowiadać, jeśli się nie siedzi w czyjeś głowie :)