Wpis z mikrobloga

Znam najgłupszego człowieka na ziemi, nie sądzę by ktoś go przebił, już tłumaczę

Mój dawny znajomy z podbazy, rocznikowo starszy ale kiblował (w podstawówce na wsi gdzie każdy przechodził!) to chodziliśmy do tej samej klasy. Nauki nie kontynuował tylko pojechał krowy doić do Szwajcarii, kontakt sie urwał no bo i po co ale widziałem go w socjalach i oto co tam się działo:
- rok 2015, wykryto u niego podczas rutynowych badań raka płuc. W szpitalu dostał chemię a prowadził go lekarz który był z pochodził z UA, koleś się wylizał
- rok 2020, cała jego twórczość w internetach to Bill Gates, chipy, spisek i on nigdy nie da sobie wstrzyknąć "jakiegoś chemicznego gówna!".

Pytam go więc kiedyś pod postem gdzie szczepienia porównywał do Auschwitz:
- Jak to jest Marcinku że parę lat temu chemia wlewana przez lekarzy była dobra jak bałeś się o życie a teraz lekarze to konowały i ch*ja się znają? - Zbeształ mnie, olałem chama

- rok 2022/23, jego twórczość tak jak i innych bystrzaków tutaj to Wołyń i cała ruska propaganda

Pytam go więc
- Jak to jest Marcinku że Twój dziadek był Ukraińcem, lekarz który uratował Ci dupę jest Ukraińcem a Ty non stop po nich jedziesz? Przecież jest nawet bardzo prawdopodobne że to ktoś z Twojej rodziny mordował Polaków w Wołyniu bo masz korzenie w tamtych rejonach - również strasznie się oburzył

A co dziś widzę? Koleś prowadzi agitację wyborczą na rzecz Konfederacji choć sam menda od 20 lat doi krowy w Szwajcarii i nie ma zielonego pojęcia o tym co się w kraju dzieje

Naprawdę nie ogarniam co ten człowiek ma w głowie ale dzięki temu domyślam się z jak wybitnymi jednostkami mamy tu przyjemność na tagu #ukraina

#bekazkonfederacji ##!$%@? #szury
  • 57