Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na początku 2000s
Wtedy też młodzież się tak ubierała? Czy to całkiem nowy styl? Bo mi się wydaje, że wtedy też była taka moda. Ktoś wytłumaczy skąd to się wzięło? Bo jakby ktoś się tak ubrał w 2014 roku uznaliby go za bezdomnego albo za lumpa
Mam wrażenie, że to się zaczęło jakoś w 2020 roku
#pytanie #pytaniedoeksperta #moda #vinted #logikarozowychpaskow
snorli12 - Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na...

źródło: 1000002508

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@snorli12: moa systematycznie powraca, ale moda z lat 90 to poniekąd skutek biedy, ludzie chodzili w byle czym, bo niczego innego nie było + większość społeczeństwa ubierało się na bazarach
  • Odpowiedz
@snorli12: ale to szpeci te młode dziewczyny...z babami jest jeden problem - uważają, że ważniejsze jest żeby być modnym niż atrakcyjnym i potem mamy takie dziwolągi i brak przyrtostu naturalnego ;-)
  • Odpowiedz
@snorli12: Wtedy była bieda i chodziło się w ciuchach po starszym bracie a jak ktoś miał pecha to po starszej siostrze. Czasami niektórzy szczęściarze dostawali ciuchy z USA po kimś to wtedy był sztos.

Jedna z teorii dlaczego młode dziewczyny ubierają się tak paskudnie jest taka że nie chcą jeszcze inicjacji i żeby faceci się nimi nie interesowali. Na potwierdzenie jest fakt że część dziewczyn się tak nie ubiera tylko zakłada
  • Odpowiedz
@snorli12: Moda wraca, moda jest, moda przemija. I tak w kółko. Kiedyś (~90-00) każdy chodził w szerokich spodniach skejterskich, potem weszła moda na rurki i spodnie węższe, a teraz znowu wróciła moda na lata 2000, czyli szerokie spodnie i oversize'owe bluzy. I tak to się kręci na tym świecie
  • Odpowiedz
@snorli12: Wyglądają jak biedne dzieci z lat 90 a jakby wtedy w tamtych czasach przyszły tak ubrane do szkoły to by były za to gnebione i wyśmiewane. Bo brak markowych butów czy bluzy i reszta klasy rzuciłaby na 100% tekstem, że mają ubrania z pomocy dla powodzian.
  • Odpowiedz
@snorli12:

spocony prawik z wykopu nie moze ogladac dup dziewczyn i od razu piane toczy z pyska xd

zajebista moda, swietnie ze szerokie ubrania wracaja do lask
  • Odpowiedz
  • 107
@snorli12: Z pozoru podobna, ale to nie jest ta sama moda.

W latach 90/00 to była moda ściągnięta z kultury amerykańskiego rapu. W tych ciuchach chodzili prawie wyłącznie faceci. Laski w tym czasie wolały się ubierać jak Britney czy Aguilera.

W obecnych czasach moda na oversize została zapoczątkowana przez gwiazdy pokroju Billie Eilish i służyła do ukrycia kompleksów i uniemożliwieniu oceniania kogoś ze względu na sylwetkę, krągłości. To miała być alternatywa
  • Odpowiedz
  • 20
@snorli12 W latach 90 nie było stylów. Każdy się ubierał w to co rodzice kupili z małych pensji. Zazwyczaj aby było praktycznie i nie rozwaliło się po jednym praniu.
  • Odpowiedz