Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na początku 2000s
Wtedy też młodzież się tak ubierała? Czy to całkiem nowy styl? Bo mi się wydaje, że wtedy też była taka moda. Ktoś wytłumaczy skąd to się wzięło? Bo jakby ktoś się tak ubrał w 2014 roku uznaliby go za bezdomnego albo za lumpa
Mam wrażenie, że to się zaczęło jakoś w 2020 roku
#pytanie #pytaniedoeksperta #moda #vinted #logikarozowychpaskow
snorli12 - Mam pytanie do osób co chodziły do #licbaza #studbaza w latach 90tych i na...

źródło: 1000002508

Pobierz
  • 186
  • Odpowiedz
@Iskaryota: ehh... clinic'i...mality...metody...errory...moro....
Niektóre bluzy nadal mam z tamtych lat i lepiej się trzymają przez te 25 lat niż nowe rzeczy, które kupie...
  • Odpowiedz
troche tak, ale jednak nie. to odpowiedź gen z na seksualizowanie mody i potrzebe streetwearu unisexowego, a nie UKRYCIE kompleksów. to wlasnie odpowiedź na UKRYWANIE kompleksów. kobiety/dziewczyny ubiorem nie chca być oceniane przez pryzmat czy wyglądają "ładnie" albo "seksownie", tylko czy dobrze sie w tym czują - na wielu płaszczyznach, czy wygody, czy wyrazania siebie, czy modowo. dodatkowo ta generacja ma dość porad miernych stylistek, że trzeba coś "ukrywać", "podkreślać", albo coś
  • Odpowiedz
@snorli12: były szerokie ubrania, ale nie aż tak. Jedynie raperzy tak łazili, ale oni mieli jeszcze krok w kolanach więc wyglądali jakby się posrali. To co dziś jest to jest dramat. Ostatnio wchodzę do żabki i widzę bardzo ładną dziewczynę w takich powyciaganych łachach - klęska. Jak coś to do LO chodziłem w latach 95-99.
  • Odpowiedz