Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy jest tu jakaś społeczność z asg, ale czasem zdarza mi się jeździć nic specjalnego nawet repliki nie mam. Chciałbym jednak google jakieś dobre kupić z okularami na szkła korekcyjne, takie markowe porządne żeby oczu nie stracić. Koniecznie google muszą być. Nie okulary z miejscem na szkła, możecie coś polecić? Ważne żeby jakiś atest miało, chyba strzeleckie też mogą być, w zasadzie to więcej strzelam z innych rzeczy niż asg, a google dlatego że mam jakiś krzywy łeb i w okularach i tak mi ciągle coś wpada. Rekord to 3 wizyty u okulisty w pół roku

#asg #militaria #strzelectwo
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heinevar: jak będziesz miał okulary czy inne wkładki, to warto od razu pomyśleć o montażu wiatraczka w goglach, żeby nic nie parowało
@modzelem: Koniecznie google muszą być, mam profesjonalne okulary robocze i nie wiem czy to przez krzywy łeb czy co, ciągle mi coś wpada
@Emill: Wiem że to najlepsza opcja, ale akurat nie da rady
@tasak: Ten płyn na parowanie zdaje egzamin, kumpel z takim biega
@Heinevar mam ess ice z trzema szybkami-zolta przezroczysta i ciemną, razem z wkładem korekcyjnym.
Super sprawa, używam ich też do jazdy autem, a nawet jako okularów do szlifierki kątowej czy innych prac. Nie parują.
Jedynie co, to przez moją głupotę uszkodziłem jeden zawias, i czasem wypada zausznik- nie mam czasu napisać do producenta o część.

Próbowałem z goglami jakimiś i była tragedia z parowaniem.
@Heinevar szczerze byłem tylko na jednej strzelance, więc nie mam doświadczenia taktycznego ( ) ale dostałem dwa razy w kość policzkową i nic do oka nie wpadło.

Mała uwaga - miałem wtedy też kominiarkę na sobie.
@19ludwik91: To pomyślę, napisałem do centrum gdzie się czasem strzelamy czy można u nich mieć okulary bo w sumie to nie wiem, oni dają takie google z siatki w których uia widać. Ja kiedyś otwarłem drzwi od szopy i jakiś fragment smoły z nich spadł i się do oka przykleił, dwa dni wisiał bo się wtopił... Musieli mi to igłą wydłubać u okulisty. Z oczami to mam takiego pecha że ciężko
@Heinevar nie bierz mnie za eksperta, ale plastik to plastik. Nigdy bym się nie zgodzil na założenie takiej maski i granie jakimiś "specjalnymi" kulkami.

Bo podejrzewam że i tak wchodząc na pole gry musisz podpisać papier że oni oczywiście nie odpowiadają za ewentualne szkody i wypadki?

Nie gram w Pl ale na Śląsku na pewno ogarniesz sobie normalne pole. Moim zdaniem okulary z wkładem korekcyjnym bądź google (chyba bolle miało serie gdzie