Wpis z mikrobloga

@SosPomidorowy: pewnie wszyscy wymienią Bois Imperial, ja nie lubię; Fig Infusion - okej, ale nudne, są lepsze figi; Divine Vanille - bardzo fajne, polecam, fajna uniseksowa wanilia, nie jest słodka, jak dla mnie na każdą porę roku; te trzy znam - jakościowe, parametry najlepsze w Boisie, pozostałe przeciętna projekcja i trwałość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SosPomidorowy: fajność to kwestia bardzo subiektywna ;)
Bois imperial jest chyba najpopularniejszym zapachem marki i coś w tym jest, chociaż u mnie flakon poszedł dalej.
Mon Vetiver i Fig Infusion są ciekawe jeśli lubisz te nuty w perfumach ale jak wyżej - istnieją lepsze zapachy z nimi (chociaż te są na prawdę przyzwoite).

Nice Bergamote pachnie jak się nazywa - taka ładna bergamotka ;)
Orange x santal jest ciekawy, rose magnetic
@SosPomidorowy: Dla mnie najfajniejszy jest Bois Imperial; oprócz tego mam dekanaty Fig infussion, Divine Vanille i Nice bergamote i też uważam że są bardzo fajne przy czym BI ma najlepsze parametry z tych czterech które znam i jest najbardziej uniwersalny (mam na myśli pory roku). Na uwagę zasługuje fakt że żadna z tych kompozycji nie wybrzmiewa syntetycznie. No i parametry też są bardzo wporzadku, BI siedzi na mnie cały dzień a