Wpis z mikrobloga

@MaczkaPaczug: udanej podróży. Co dalej? Prom na Koh Samiu/Phangan/Tao?

raz tylko jechałem pociągiem w nocy w Tajlandii ale nie było biletów na wagon sypialny i myślałem że umrę siedząc w tłoku na twardych siedzeniach.
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: Najpierw Khao Sok - 2 dni (słonie, nocne safari, jezioro), później Krabi, tez 2 dni, Phi Phi 3 dni w domku na plazy (bungalow), 2 dni Koh Lanta i powrót do Bangkoku. Trochę żałuje ze Koh Samui nigdzie nie wcisnęliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MaczkaPaczug: plan dość napięty :) mam nadzieje że się będzie podobać. Daj potem znać gdzie najmniej turystów jest. Bo już mnie męczą te turystyczne miejsca. Robiłem teraz czwarte podejście do Bali i dalej mi się nie podoba.
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: Trochę tak, trochę za długo siedzieliśmy w Bangkoku i ostatni dzień juz się męczyliśmy. Generalnie narazie jest spokojnie ale wiadomo ze trraz jest poza sezonem. Dam znać jak było na wysepkach :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kotbehemoth: przesiedzialem miesiac w Nakhon Si Tamarath z przerw a na Phuket, Krabi I Koh Samui, obecnie już w Bangkoku. Jeśli ktoś ma możliwość to również polecam mozliwie najmniej turystyczne miejsca! Jako jedyny biały we wiosce czułem się super, brakowało żebym autografy rozdawać tylko lol. Mieszkac w śród lokalsow, jeść o pic to samo i za tyle samo, super sprawa
Jak kto lubi oczywiście:)
  • Odpowiedz