Wpis z mikrobloga

##### USZKODZONY SAMOCHÓD PRZY SPOŁEM RZESZÓW #####
W piątek (16.09) wieczorem po godzinie 18 lub w sobotę (17.09) ktoś urwał mi lusterko w samochodzie na osiedlu Baranówka (Osmeckiego 22), z prawej strony od pasażera i po prostu odjechał. Porysował również karoserię. Całe to wydarzenia miało miejsce przy sklepie SPOŁEM.
Jeśli ktoś coś widział np. markę samochodu, numer rejestracyjny, to bardzo proszę o kontakt. Mój samochód stał w miejscu tego czerwonego prostokąta oznaczonego na załączonym zdjęciu, jest koloru czerwonego. Obecnie trwa analiza zdjęć z pobliskich kamer ale to trochę potrwa.
Sprawca uszkodził mój samochód i odjechał. Nie zostawił nawet żadnej informacji o możliwej rekompensacie mojej straty.
#rzeszow #polska
  • 6
Niestety nie potrafię dodać zdjęć ani linków bo wykop cały czas wyrzuca mi jakiś błąd. Jeśli ktoś coś widział to proszę o kontakt przez wiadomość.
@adwadwq: zaskoczyles mnie, bo tam absolutnie nie ma dojazdu od Osmeckiego i myslalem, ze bedzie adres Starzynskiego. Wiem, ze czesto z 5 miejsc 4 jest zajete przez caly dzien przez obsluge sklepu wiec moze tam poszukaj jakiejs kamerki