Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam pytanie odnośnie nierówności powstałych w przedpokoju. Szerokość przedpokoju 190 cm, na środku krzywizna około 2-3 mm. Czy jeżeli położę na to wzdłuż płyty OSB 11 mm, a na to panele podłogowe (bez podkładów, bo byłoby za wysoko) to byłoby ok? Czy raczej się bawić w podkłady, np. przez środek 2mm metrowy i na to razem z bokami 6mm i 3mm? Wylewki odpadają.

Drugie pytanie do osób z Katowic, czy jest ktoś kto wykonuje gładzie i potrafi dokończyć równanie ściany o szerokości 3m (nadłożenie na wysokośći 30 cm od sufitu 3 cm tynku, potem gips i gładź), bo pokłóciłem się z teściem i już nie pomoże przy remoncie, a został przedpokój 2x2 m2 do wygładzenia oraz jedna ściana w kuchni (2m szerokości z oknem - juz zagipsowana) i ww ściana (ktora trzeba wyrównać).

#katowice #remontujzwykopem
  • 7
2-3mm niweluje podkład nic nie musisz wyrównywać :) poza tym czym to zmierzyłeś ? szczelinomierzem ? a co do dokończenia weź sobie kogoś z aplikacji może akurat kogoś znajdziesz :)
@SamiecOmega: właśnie myślałem o tym, ostatnio bawiłem się gipsem na jednej ze scianek, ale nie wychodziło mi, ale pewnie dlatego, że za bardzo cienko chciałem to położyć i że pierwsza warstwa chciałem, żeby była idealna, jak nikogo nie znajde, to tak bedę musiał zrobić ;D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adek1243: na szerokości 2m myślisz że takie coś będzie problemem? Jak to znalazłeś? Bo sądzę że spokojnie podkładem to zniwelujesz. Co do gładzi. Kup gotowca np GTA z Atlasa albo Smig 50-60zl
Jeżeli mogę zapytać to dlaczego tynku nie ma tak wysoko i dlaczego ma zostać przerwa? Nie zrozum mnie źle ale jestem po prostu ciekawy ;)