Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki, kupił ktoś z was kiedyś opony Demo? Jakieś opinie, albo może ostrzeżenie? Na papierze wszystko pięknie, ładnie ale jednak cena niższa o 400 zł (z 1200 na 800) względem nowego kompletu, za to, że opony były założone tylko na max kilkadziesiat kilometrów to jednak daje do myślenia.
#opony #samochody #motoryzacja
  • 10
  • Odpowiedz
@SmokeProspector: jak opony demo? Jak juz kupowac uzywki to za cene, ktora to rekompensuje.

To pewnie bardziej jakis zwrot/reklamacja. Nie slyszalem o oponach demo w zyciu, ale nie na wszystkim sie trzeba znac.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: No właśnie nie wiem czy to pewne źródło, widzę dużo takich ogłoszeń na allegro,

@bigger: No cena zachęcająca właśnie, opony demo to opony na których samochód np wyjechał z fabryki do salonu ale w salonie klient zmienił konfigurację, wyglądają jak nowe ale szukam po prostu czy ktoś widział jakiś haczyk w takich oponach :P
  • Odpowiedz
@SmokeProspector: Mi sie zdazylo odsprzedac te, ktore mialem na aucie jak @goferek , ale o oponach demo to nie slyszalem. Jak klient zmienial konfiguracje? Jak zamowil auto na takich a takich felgach to takie dostaje. Pewnie istnieje jakas tam mozliwosc, zeby przed samym odbiorem zmienil sobie felgi na wieksze/mniejsze, ale to wtedy z oponami.

To pewnie sa jakies incydentalne przypadki a nie stale zrodlo na ktorym mozna oprzec biznes na allegro
  • Odpowiedz
@bigger: no właśnie ciekawe jakie jest źródło takich opon, bo przecież klient nawet jak dostaje domyślnie felgi z oponami letnimi (a dokupił opcjonalnie drugi komplet innych felg i na nim wyjeżdża z salonu), to przecież i tak dostaje ten pierwszy komplet i raczej nikt mu nie oferuje odkupienia tych opon
  • Odpowiedz
@goferek: obstawiam zwroty/reklamacje. U nas w sklepiej jeden z sieci hurtowni motoryzacyjnych byl gosc co tak akumualtorami handlowal. Przychodzily reklamacje/zwroty a on podbieral te do utylizacji na zlomy jakies i wystawiam na OLX jako nowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swego czasu kupilem do takiego mojego terenowego motorka nowa opone hidenau przecieta z boku i zaklejona . jezdzilem tym pierdzikolkiem po lesie dookola domu, a pozniej sie okazalo
  • Odpowiedz
@SmokeProspector: W tym roku kupiłem na allegro komplet letnich opon, które były opisane jako demo (DOT 2021). Jeżdżę na nich prawie codziennie od końca maja i wszystko jest ok. Opony jak przyszły wyglądały prawie jak nowe, cena była ok. 50% mniejsza od nowych.
  • Odpowiedz