Wpis z mikrobloga

Btw ojcowie od trojki dzieci wzwyz powinni byc zwolnieni ze sluzby wojskowej moim zdaniem


@schweizer Czy ja wiem. Niby dlaczego bezdzietny ma walczyć za cudze rodziny to raz. A dwa bezdzienty nie ma dzieci, więc jeszcze nie spełnił swojej dziejowej bilogicznej misji przekazania genów.

Argumenty przeciwne znam i rozumiem, ale powyższe bardziej mnie przekonują.
@Halbr: Nie walczysz za żadne dzieci tylko za Putina. Ci co maja dzieci to dawcy rekrutów wiec tymczasowo, podkreślam tymczasowo są zwolnieni z obowiązku. Możliwe ze oni tez pójdą w kolejnym rzucie
Nie walczysz za żadne dzieci tylko za Putina. Ci co maja dzieci to dawcy rekrutów wiec tymczasowo, podkreślam tymczasowo są zwolnieni z obowiązku. Możliwe ze oni tez pójdą w kolejnym rzucie


@Lord_Nikon Ale my nie rozmawiamy o stanie faktycznym, tylko o etyce ogólnie.
nigdy nie służył w wojsku

@yosemitesam: a to ciekawe bo mieli brać tylko rezerwistów

Ruskie będa walczyć na tej wojnie do ostatniego Buriata

@yosemitesam: już dawno niektóre źródła spekulowały, że Rosjanie prowadzą sprytną eksterminację Buriatów. Generalnie Ruscy nie lubią jakichkolwiek mniejszości. Buriacja to dosyć biedny region. Pomimo obfitości różnych złóż metali, o samym jeziorze Bajkał nie wspominając, to przecież nikt się zyskiem z szeregowymi pracownikami nie dzieli. Jako, że miałem
@ArekMaupa: niczym ale występując przeciwko suwerennemu państwu jako żołnierz jedyne czemu mu życzę to szybkiej bezbolesnej śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy ma wybór wybierając atak to czego można się spodziewać