Wpis z mikrobloga

  • 0
@radek7773 Za to jak w lewicowych szczujniach robią karykatury Kaczyńskiego i porównują go do dyktatorów i zbrodniarzy to jest wszystko okej, ale Rudego nie można ruszać, bo to nie dobre jest. Hipokryci.
  • Odpowiedz
@fasttaker: nie, nie napisał dobrze. Wolność słowa nierozerwalnie wiąże się z odpowiedzialnością za nie. Nie można se tak po prostu kogoś pomawiać o najgorsze rzeczy i zasłaniać się wolnością słowa. Zresztą, to pojęcie dotyczy państwowej cenzury (czy: jej braku) a nie pomawiania każdego kogo partyjny akurat nie lubi.
A wrzaski o wolności ze strony tego marnego trola to już jest w ogóle prowokacja.
  • Odpowiedz
  • 0
@CzerwonaPoprzeczka ale do kogo bym miał się oburzać?( ͡° ͜ʖ ͡°) do jakiegoś wykopka @kdjdjdjdjdjdjddjdh a tutaj wiadomo kto jest za to odpowiedzialny, co więcej dostaje za to moje pieniądze bo jest finansowany z polskiego budżetu, w internecie każdy udostępnia co chce, ale w kiosku ani sklepie nie kupisz tych zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież jakby jakaś gazeta zrobiła tak z Kaczyńskim to
  • Odpowiedz
ale do kogo bym miał się oburzać?( ͡° ͜ʖ ͡°) do jakiegoś wykopka @kdjdjdjdjdjdjddjdh a tutaj wiadomo kto jest za to odpowiedzialny, co więcej dostaje za to moje pieniądze bo jest finansowany z polskiego budżetu, w internecie każdy udostępnia co chce, ale w kiosku ani sklepie nie kupisz tych zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież jakby jakaś gazeta zrobiła tak z Kaczyńskim to pół
  • Odpowiedz
  • 0
@CzerwonaPoprzeczka oburzenie wynika z tego, że to jest przesada bo jak pisałem to nie jest na wykopie, facebooku gdzie każdy może wstawić co chce, ktoś polubi ktoś nie jego sprawa, to jest GAZETA PUBLICZNA, sprzedawana w sklepach która de facto jest skierowana do emerytów (bo oni w tych czasach kupują gazety, nie młodzi, nie w średnim wieku), moje zdanie jest takie że tak samo jak domalowanie Z czy wąsów Hitlera do Tuska
  • Odpowiedz
@radek7773: Mi się wydaje że treść jest najważniejsza, a taka gadka to zmyłka, że wszystko ważne tylko nie treść. Chociaż się oburzasz tak naprawdę za treść. Bo tylko treść jest rażąca. Jakby treść nie była rażąca, to by nie było tematu.
W tych zmyłkach gotów powiedzieć, że tamte "Z" było pisane innym kolorem, i to przez inny kolor to stało się oburzające. :D

Wszyscy wiemy o co chodzi. Nie ma co
  • Odpowiedz