Wpis z mikrobloga

Wykopki potrzebowały ponad 7 lat demontażu państwa prawa i gospodarki przez pisowców, żeby przejrzeć na oczy, gratulacje.

Nie dziwi mnie to nic, a nic; już od lata było mówione, że Polakowi musisz michę zabrać, żeby zobaczył, co się wokół niego dzieje, bo przecież sprawy sądów, trybunałów, praworządności, stosunków międzynarodowych i polityki gospodarczej "mnie nie dotyczą".

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow #bojowkadonaldatuska #polityka #gospodarka
A.....e - Wykopki potrzebowały ponad 7 lat demontażu państwa prawa i gospodarki przez...

źródło: comment_1663845143DpzI8yNnbKxJUBhsxJakhl.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Vincenzo: Nie był dobry, ale był najlepszy. Poza nim obecnie nawet na horyzoncie nie ma nikogo na jego poziomie.
Ale żeby to ocenić trzeba cokolwiek wiedzieć o świecie a nie kierować się za kiełbasą choćby zapach prowadził aż do piekła.
PO nie przegrało wyborów przez afery tylko przez odpowiedzialność. Wprowadzili reformy które nie miały żadnej popularności ale były konieczne. Wydłużenie wieku emerytalnego brzmi #!$%@?, do póki sobie nie uświadomisz, że lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adam_Lake: taa jeszcze sie chwalą, ze przejrzeli na oczy. Jezeli kiedykolwiek ktos zagłosował na PiS lub Konfederacje to oznacza, że zaufał populistom.
  • Odpowiedz
ten patriota troszczący się o Polaków #!$%@?ł do Brukseli jak mu się paliło pod dupą?

Ile ty masz lat człowieku że piszesz takie brednie?


@huncwot_: To samo pytanie mógłbym zadać, bo coś mam wrażenie, że wybory 2015 i wcześniejszą kadencję PO to pamiętasz co najwyżej z wykopu.

@GrochenMochen: No właśnie o to chodzi. Jechać z kolei PO można za inne rzeczy - za stan uczelni i służby zdrowia, za brak
  • Odpowiedz
@Gumaa: Ale metryka, według której wszyscy wypadają źle, jest zupełnie bezużyteczna. Dlatego oceniamy w odniesieniu do innych postaci w polskiej polityce. Bo kto ma rządzić, nikt? No i w sumie to zły był, bo? Tak konkretnie.
  • Odpowiedz