Wpis z mikrobloga

@MrMarley: @Buko_von_Krossig: @franaa: miałem napisać powyżej, żę nie będę pisał jakie widziałem, bo pewnie coś pominę i zupełnie zapomniałem właśnie o The Wire i The Shield, które oczywiście widziałem i chciałbym kiedyś dostać amnezji i móc obejrzeć ja na nowo, na świeżo :)
Blue Bloods jest nowym serialem (aktualnie czekamy na kolejny sezon), ale faktycznie jest podobne bo policyjny serial, jednak też widziałem :(

A coś z lat 80?
@PepeXD: ja właśnie w tv kilka miesięcy temu oglądałam, bo nadawali akurat jak do snu się zbierałam ;) Na początku odcinków jest retrospekcja zbrodni sprzed lat, później ją rozwiązują. Sporo zwrotów akcji, polecane są zakłady kto zabił, można się zdziwić ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PepeXD: Ja wiem czy taki nowy, od 2010 leci. Ma jeszcze vibe właśnie tych takich starszych seriali. No i są jeszcze różne wariacje Law & Order
@PepeXD: aż googlnęłam co tam jeszcze mogło u nas lecieć:
Policjanci z Miami (1984-1989)
Ulice San Francisco (1972-1977)
Detektyw Remington Steele (1982-1987)
Na wariackich papierach (1985 – 1989)
Gliniarz i prokurator (1987 – 1992)
Kojak (1973-1978)
Columbo (1968–1978 i 1989–2003)
w nawiasach lata kiedy kręcili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Third Watch


@justypl: o tak, świetny, szczególnie Bosco :) A mąż jej partnerki to Frank Sobotka z The Wire :)

@justypl: tylko co z tego warto obejrzeć, żeby się nie załamać, żę inaczej się to zapamiętało z młodości.