Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Hejko ;)

Przed Wami kolejna gierka: "Arabica", w której jesteśmy potentatami kawowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) hodujemy kawę i robimy na niej hajs.
Generalnie gra bardzo ciekawa i dużo się tu dzieje - mamy mnóstwo różnych możliwości i wyborów np. zebrać kawę, prażyć ją, zapakować do wysyłki czy może wszystko po trochu? () są dodatkowe ulepszenia, ale gra nie pozwoli mieć wszystkiego od razu.
"Arabica" jest domyślnie jako gra solo, jednak autor załączył modyfikację zasad dla większej ilości graczy. Gra po angielsku, ale po dokładnym przeczytaniu zasad, nie trzeba dużo zaglądać do instrukcji - wszystko jest ładnie opisane na planszy skrótami.
Tylko według mnie instrukcja jest pisana troszkę na kolanie, bo są luki w zasadach (na szczęście intuicyjnie można je sobie dopowiedzieć) ʕʔ
Mój wynik to 265 i w sumie wydaje się dużo, ale ciężko ocenić bez porównania (wiem, że na planszy jest miejsce na punkty, ale ogarnęłam dopiero teraz na zdjęciu i już za późno na drugie zdjęcie, bo Banan mi pogryzł tę kartkę xD)

Łapcie link do gierki (strona chyba po hiszpańsku czy coś takiego, ale zasady można pobrać normalnie po angielsku):

https://juegosrollandwrite.com/print-and-play-arabica/

Miłego piąteczku i niech weekend będzie z Wami! ()

#pnp #printandplay #pnprozowej #gry #grybezpradu i trochę #hobby
Pobierz Grayish_Starling - Hejko ;)

Przed Wami kolejna gierka: "Arabica", w której jesteśmy ...
źródło: comment_1663953272HVriSguVC83Xzge8tEzg47.jpg