Wpis z mikrobloga

Wybaczcie, ale jakoś odpuściłem pisanie przez te kilka dni (więc nie dodaję ich do wpisów, bo trochę byłem zdołowany i zmęczony ogólnie). Postaram się już trzymać fason. @kamill99 trochę mnie motywujesz, bo widzę że nie odpuszczasz!

Praca:
Tutaj jest jakiś plus, bo dostałem informację z JLR (Jaguar Land-Rover), że chcą mnie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną, tylko musiałem odesłać informację o moich oczekiwaniach finansowych (są podane widełki, z których wybrałem górną częśc). Tak poza tym to miałem okazję porozmawiać z profesorem z Loughborough Uni i powiedziała, że może szepnąć dobre słowo o mnie, jeżeli jestem zainteresowany pozycją dotyczącą testowania baterii, więc muszę przemyśleć sobie co dokładnie chciałbym robić. Zaproponowała mi też doktorat, ale to odpada bo za stary już na to jestem ;p Ale ogólnie na plus! 8/10 ;p

Życie towarzyskie:
Dupa, odpuściłem sobie wspinaczkę ze znajomymi w środę, a w czwartek zajęcia Bachaty, bo byłem zmęczony po pracy. Nie powinieniem, bo i tak tego czasu lepiej nie spożytkowałem. Dzisiaj grałem w badmintona i poznałem nowe osoby + zostałem zaproszony też na badmintona jutro (obym znowu nie odpuścił ;p). W niedzielę spotykam się z przyjaciółką z Malezji, w sumie to cieszę się na to. Trochę lipa, bo kurs który chciałem robić w Lodynie jest pełny i nie ma miejsc (jest jakaś mała szansa, że ktoś zrezygnuje), a chciałem do tego wrócić i miałem fajny sposób na zapełnienie sobie czasu w weekendy :( 3/10

Rutyna:
Byłem raz na siłowni, w czwartek. Za to codziennie ćwiczyłem śpiew + pianino, w środę byłem na lekcji śpiewu i kurde czułem, że głos bardzo dobrze mnie słucha ;p Grałem w badmintona na hali przez 2h, więc jakiś tam plus. 5/10

Marzenia:
Raczej nic nowego nie mam do dodania, trochę nie wiem w sumie czego naprawdę chcę. 0/10

Nowości:
Kupiłem sobie zestaw sztućców ;p Oo, dostałem paczkę z HelloFresh i jestem całkiem zadowolony, bo zrobiłem z tego 6 posiłków i sporo warzyw tam było (tego mi trochę brakuje w mojej diecie). 6/10

Pieniądze:
No, w końcu udało mi się coś oszczędzić (dzisiaj dostałem wypłatę), chcę też sobie utworzyć w NatWest konto oszczędnościowe, bo daję 5%. Muszę odłożyć też kasę na Lifetime ISA. 8/10

Związek:
No więc piszę sobie na Hinge itd. I tak sobie piszemy, ale muszę chyba się spotkać bo zaraz o mnie zapomną. Ogólnie to miałem moment słabości, przeglądając zdjęcia z moją eks (były w folderze usunięte, ale jest on dostępny przez 30 dni) i chciałem do niej napisać, czy by nie chciała się spotkać. To byłby błąd, prawda? Ogólnie mimo, że mam sporo znajomych to samotność trochę doskwiera. Tak sobie myślę, czy by nie wybrać się na solo-trip gdzieś, ale coś mnie blokuje - bo wydaje mi się, że podróżowanie samemu znaczy że coś z Tobą nie tak ;p Zawsze podróżowałem z moją dziewczyną ...

Zmiany: ograniczyć Instagram/Whatsapp/Snapchat do minimum.

Wołam: @TheGreenBastard, @kamill99, @LordFen, bo chcę wiedzieć jak tam wasz rozwój osobisty!
2/376
#motywacja #rozwojosobisty #zmianazmirkiem #zmiananalepsze
  • 2
#!$%@? sociale i zejdź w nich do zera. Co dziewczyny to chyba nie warto pisać, ale nie znam sytuacji to ciężko coś powiedzieć. Powodzenia w zdobyciu dobrej pracy!