Wpis z mikrobloga

Beka z podludzi co myślą że inflacja, ogólny wzrost cen, brak ogrzewania, prądu itp. to tylko wina PiSu XD, ci "ludzie" myślą że są sami na świecie i taka sytuacja słaba jest tylko w Polsce XD

Po za tym, w końcu te #!$%@? latarnie nie świecą całą noc i można w końcu całkowicie dać odpocząć oczom, bo mimo zasłon i tak jest jakaś minimalna jasność a tak w końcu jest kompletna ciemnica, już dawno powinni tak robić a nie dopiero jak kryzys wleciał

#pis #bekazpodludzi #polska #polityka #wojna #swiat #ukraina #inflacja #blackout
  • 14
  • Odpowiedz
@karix98: Daje plusa bo niby troche racji o tych ułomach myślących że to WYŁĄCZNIE wina pisu, natomiast pis się przyczynia do wysokiej inflacji i nie można napisać inaczej. Pis nie hamuje jej a tylko ją napędza.
  • Odpowiedz
@Okcydent: sa dwa rodzaje inflacji i my mamy oba :) stad 16% a nie 8 :) Kraje z zbyt duża podażą pieniądza cierpią znacznie bardziej niż te z stabilnym rynkiem. Ponadto nie zgromadzenie wegla za wczasu kiedy widmo wojny bylo tuz za rogiem tez znacznie pogarsza sytuacje. Dlatego my mamy 15, a francja 6.6 :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@karix98: No to podziękuj za nią panu pisowi i jego drukowaniu pieniędzy, socjalu, przejadaniu kasy z certyfikatów węglowych na tenże oraz niewypełnianiu warunków wypłaty kpo, które same zaproponowali i teraz nie chcą ich wykonać ( )
  • Odpowiedz
@karix98: zwiększone tępo wzrostu cen zbiega się z czasem wprowadzenia socjalu przez pis, nbp wydrukował grube miliardy na zlecenie pis, glapa który jest na usługach pisu długo nie podnosil stop, które mogłyby wyhamować wzrosty. Tak, inflacja w Polsce to w znaczącym stopniu wina obecnej ekipy rządzącej
  • Odpowiedz
@iAmTS: jaki pisowiec XD, ja mam #!$%@? w politykę tylko bawi mnie mówienie że wszystko wina rządu, jakby nie był ludzie i tak nie narzekają i myślą że u sąsiada trawa jest bardziej zielona
  • Odpowiedz