Wpis z mikrobloga

Glaca ze Sweet Noise – jeden z większych szurów wśród polskich tzw. "artystów scenicznych". Właśnie przed momentem odpalił się na swoim facebookowym peju pod adresem Kazika, sugerując, że "poprawny politycznie" Kazik wspiera Ukrainę tylko dlatego, że przeciwny pogląd w Polsce jest uznany za kontrowersyjny, a niezgodność z mainstreamem w tym aspekcie oznaczałaby dla niekontrowersyjnego Kazika koniec kariery i brak koncertów.

To wszystko w świetle informacji o tym, że Roger Waters nie zagra koncertu w Krakowie, co sam Glaca uznaje za bezpośredni atak na nasze podstawowe wolności.

Gdyby ktoś chciał wpaść się pośmiać, to podrzucam: LINK do postu na FP Glacy

Generalnie to polecam polatać trochę po jego profilu i poczytać te dyskusje, w które ten człowiek się wdaje i jakie poglądy w nich manifestuje. Czytanie jego komentarzy to takie moje małe guilty pleasure. Panie, wybacz mi, bo zgrzeszyłem.

Polecam wyłącznie w celach rozrywkowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzyka #kult #kazik #sweetnoise #bekazpodludzi #glaca #szury
moby22 - Glaca ze Sweet Noise – jeden z większych szurów wśród polskich tzw. "artystó...

źródło: comment_1664137978pKXFdgAbE360pAIvGKPEAo.jpg

Pobierz
  • 7
@profumo: @trollasek: Najlepsze, że tam często pojawia się z jego ust odważna teoria, że on to się tak naprawdę nie identyfikuje z polską sceną (czy też ta scena sama się odizolowała od niego), bo jest tak bardzo kontrowersyjny i mocno idzie pod prąd.

Jakby ci to powiedzieć, Glaca. Mam przeczucie, że przyczyna takiego stanu rzeczy jest jednak troszeczkę inna ( ͡° ͜ʖ ͡°)