Wpis z mikrobloga

W dzisiejszych czasach bardziej kontrowersyjne jest to, że chciałbyś żeby twoja żona była dziewicą lub miała 1-2 partnerów przed tobą niż to, że chciałbyś żeby 5 mokebe zrobiło zrobiło na niej gangbang a Ty chciałbyś to wszystko nagrać i wrzucić do internetu.
#blackpill #przegryw #seks ##!$%@? #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #cuckold #niebieskiepaski #rozowepaski #redpill #dickpill #takaprawda #p0lka ##!$%@? #patologia #mokebe #mokebiary
Pobierz CloudSpanner - W dzisiejszych czasach bardziej kontrowersyjne jest to, że chciałbyś ż...
źródło: comment_16641938963uSGwRaYh7C1sBdtA2nLgd.jpg
  • 16
@PatrikoXD: czasy są spoko, przecież od zawsze najgłośniej było o tym, co najbardziej odstaje od norm.
Bo dziś rozpieszczeni przez natłok bodźców młodzi ludzie, potrzebują coraz silniejszych bodźców, dlatego milionowe wyświetlenia ma 10-sekundowy filmik jak nastolatkowie w Krośnie robią pałę menelowi za wódkę, a nie 4-godzinny gameplay wonzia w indie gierkę xD
@Mr_andrzej: Panie, wypowiadasz sie, jakby zdobycie dziewicy bylo jak wejscie na K2, a tym swoim podejsciem mozesz jedynie #!$%@? emeryta jadacego z toba gondola na Gubalowke.

Wasz problem jest innego typu: zazdroscicie im i oskariatowi powodzenia w kontaktach seksualnych. Gdybyscie je mieli, to automatycznie znika cale teoretyzowanie i wymysly o podbojach. Material na leczenie psychologiczne i tyle z waszych blak pili.
@idainadenshigijutsusha: bardziej chodziło mi o to, że wsadzenie khutasa w jakaś 35 latke, która znajduje się na wiecznej karuzeli jest mniej więcej takim osiągnięciem jak otworzenie harnasia.
Nie wiem na podstawie czego kwalifikujesz mnie do #przegryw ale raczej nie uważam żebym miał problem z powodzeniem w kontaktach seksualnych.
Życie to jest zbieranie bagażu doświadczeń ja już się przekonałem, że dealowanie z kobietami po długoletnich związkach czy na wiecznej karuzeli to jest
@Mr_andrzej: A ty szukasz powaznej relacji? Potrzebujesz 20-23 letniej swiezynki-dziewicy, zeby jeszcze nie wiedziala, czego chce od zycia i ze seks jest fajny i mozna go robic z roznymi ludzmi? Wtedy dopiero rozkwitasz jako partner? To pojscie na latwizne.

Zastanawiales sie kiedys, jak ciebie zepsul kontakt ze zbyt wieloma partnerkami (ponad dwie w twojej skali)? Myslales, ze taki typek na wiecznej karuzeli to beka w #!$%@? i nie nadaje sie na
@idainadenshigijutsusha: Problemem jest fakt, że zawierasz zbyt dużo niepopartych niczym twierdzeń w swoich wypowiedziach.
Prostując to trochę, zdaje sobie sprawę z tego jak zepsuły mnie inne relacje, jak kobiety zepsuły moje podejście do kobiet będąc bardziej precyzyjnym.
Tak szukam poważnej relacji ale wyobraź sobie od partnera oczekuje czegos więcej niż seksu.
Nie wiem tez dlaczego uważasz, że to mityczne doświadczenie i przyjemność z seksu się zwiększa wraz z ilością khutasow w
@Mr_andrzej: Ty szukasz powaznej relacji, ale wciaz traktujesz zdobywanie kobiet jak podboj i osiagniecie, wspinanie sie na Gubalowke. Kobiety, ktore szukaja powaznego partnera, nie chca sie czuc jak przedmiot albo szczyt do zdobycia.

Generalnie nie wiem, o co ci chodzi wlasciwie, wiec skonczmy. Podkreslam tylko, ze z perspektywy kobiet dilowanie z toba moze byc beka w #!$%@? i prezentujesz dla nich zero potencjalu na powazna relacje. One tez decyduja, nie wiem,