Wpis z mikrobloga

czy fani cyberpunka lubia detroit: become human? mam wrazenie ze ta gra by im idealnie podpasowala. jest cyberpunkowy swiat, fabula swietna, postacie ciekawe, wybory maja znaczenie. nie ma poscigow policji (no powiedzmy), zbednego otwartego swiata, bezsensownych mechanik jak drzewka talentow, nie ma slabego gameplay'u bo w ogole nie ma gameplay'u. i jest dopracowanie, malo bugow. nie wiem czemu tak malo sie o tej grze wspomina przy dyskusjach z cyberpunkiem. deus ex jest czesciej przywolywany a to jest crap gameplay'owy niestety.

ja polecam serdecznie detroit.

i przy okazji grajac w ta gre fani produkcji cdp red zobaczyliby wreszcie dobra grafike.

#cyberpunk2077 #gry #detroitbecomehuman #ps4 #ps5 #pcmasterrace
SmugglerFan - czy fani cyberpunka lubia detroit: become human? mam wrazenie ze ta gra...

źródło: comment_1664236335ESRmH9XjZMEydy0ME3nLnc.jpg

Pobierz
  • 35
a czy ta gra ma wycięty content, anulowany dodatek, tonę bugów, zerwe replayability, jest totalnie zepsuta na PS4 i oraz charakteryzuje się dotknięciem badoskiego? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiadasz nie, może sie fanbojom crapa nie spodobać xD


@Prezydent_Polski:
SmugglerFan - > a czy ta gra ma wycięty content, anulowany dodatek, tonę bugów, zerwe...