Wpis z mikrobloga

czy fani cyberpunka lubia detroit: become human? mam wrazenie ze ta gra by im idealnie podpasowala. jest cyberpunkowy swiat, fabula swietna, postacie ciekawe, wybory maja znaczenie. nie ma poscigow policji (no powiedzmy), zbednego otwartego swiata, bezsensownych mechanik jak drzewka talentow, nie ma slabego gameplay'u bo w ogole nie ma gameplay'u. i jest dopracowanie, malo bugow. nie wiem czemu tak malo sie o tej grze wspomina przy dyskusjach z cyberpunkiem. deus ex jest czesciej przywolywany a to jest crap gameplay'owy niestety.

ja polecam serdecznie detroit.

i przy okazji grajac w ta gre fani produkcji cdp red zobaczyliby wreszcie dobra grafike.

#cyberpunk2077 #gry #detroitbecomehuman #ps4 #ps5 #pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_1664236335ESRmH9XjZMEydy0ME3nLnc.jpg
  • 35
@SmugglerFan nie widzę zbytniego związku między tymi grami, łączy je chyba tylko fakt, że rozgrywają się w przyszłości, bo stylistyka świata nawet nie jest podobna.

Lubię obie te gry, ale nigdy bym ich koło siebie nie postawił, i nie dziwię, się że ludzie bardziej porównują cybera do Deus ex czy nawet wiedźmina, bo nawet ten ostatni ma więcej wspólnego nic cyber i detroit.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SmugglerFan: Detroit nie jest osadzony w realiach CP. To tylko 'przyszlosc' ale bez tego tandetnego kiczu i dekadencji. Społeczeństwo tam funkcjonuje tak jak teraz - ma podobne problemy, styl życia, kultura nie odbiega drastyczne od naszych realiów. CP to światła, neony, dziwne fryzury, rozpad społeczeństwa, bezsensowna przemoc i dystopia. Ja CP (tym bardziej CP77) nie lubię a Detroit uważam za jedną z najlepszych kier ostatnich lat - otwarty świat fabularny jest
Detroit nie jest osadzony w realiach CP. To tylko 'przyszlosc' ale bez tego tandetnego kiczu i dekadencji. Społeczeństwo tam funkcjonuje tak jak teraz - ma podobne problemy, styl życia, kultura nie odbiega drastyczne od naszych realiów.

@celulozy: ale glowna tematyka detroit do androidy i sprawiaja one o wiele inne problemy niz my mamy w naszych realiach i o tym opowiada gra. styl zycia i kultura faktycznie nie rozni sie az tak
@SmugglerFan tylko że tematyka nie jest tak istotna w grach piszesz "fani cyberpunka" fani cyberpunka to chcą zazwyczaj gry RPG właśnie typu Wiedźmin.

A to że fabuła kręci się obok innej tematyki to już inny problem.