Wpis z mikrobloga

Co jest dobrego w ukrainizacji Polski? Germanizację lub rusyfikację też byś poparł?


@Jegwan: Gdzie Ty widzisz tą ukrainizację? Może najpierw poczytaj sobie jak wyglądała germanizacja albo rusyfikacja podczas zaborów zamiast porównywać bez sensu. Bo zgodnie z twoją logiką to Londyn jest polonizowany? XD
  • Odpowiedz
no raczej zaskoczenie, bo powinien być przeciwko rosyjskiej agresji jak te środowiska, a nie uderzac w prorosyjskich LePen, Orbana. Waters to po prostu taki ignorant idealista pewnie zmanipulowany przez kogoś.


@szurszur: Chyba dla kogoś kto nie jest w stanie sobie wyobrazić skutków niektórych działań, oraz tego jakie nastroje są porządane przez wrogie państwo. Ta cała szopka ze sądami nie ma na celu w żaden sposób bronić, czy zmieniać sądownictwa w Polsce,
  • Odpowiedz
@Jegwan: bo tworzysz narrację, że srodowiska doomoła kodu i opozycji wspierają rosję, podczas gdy jest zupełnie odwrotnie, i to skrajnie prawicowe środowiska romansują z putinem


@Bounty: W ciągu ostatnich kilku miesięcy chyba dla wszystkich stało się jasne, że wszystkie ruchy radykalne na zachodzie są wielką uciechą dla Kremla. Rosja próbuje wywołać podziały chyba w każdym kraju zachodnim, od Polski po Kanadę, wszędzie społeczeństwa są skłócone i powstają ogromne podziały.

Trzeba
  • Odpowiedz
a cała szopka ze sądami nie ma na celu w żaden sposób bronić, czy zmieniać sądownictwa w Polsce, bo gdyby tak było to Niemcy np. też by były prześladowane przez UE za system w którym sędziowie podlegają wyborowi przez Bundestag.

Prawdziwym powodem jest destabilizacja kraju, podsycanie sporów i tworzenie narzędzi nacisku na kraj. Polskie spory są jak najbardziej na rękę tak ruskim jak i niemcom.


@szahmatt: Ale to nie do mnie
  • Odpowiedz
Roger Waters, którego koncert w #krakow został odwołany ze względu na "jawne wspieranie Putina" (jak twierdzi jeden z radnych)


@Jegwan: nie jak twierdzi, ale jak sam twierdzi. Jego wypowiedzi były jednoznaczne, a list otwarty do Oleny Zelenskiej jasno stwierdzał po której jest stronie.

wcześniej wspierał #wolnesady i wszelkie kodziarstwo.


@Jegwan: No i co z tego? Mam go lubić po wsze czasy, bo raz wyraził zbieżne poglądy z moimi? To nie
  • Odpowiedz
@szurszur: Co niby według Ciebie jest bzdura? Bundestag wybiera sędziów i taki jest fakt choćbyś nie wiem jak podskakiwał i płakał. Możesz dyskutować o niuansach, ale jak widać nie jesteś w stanie, tak samo jak nasi rządzący i opozycja, bo rozwiązanie tego problemu nie leży w ich interesie. Jedni i drudzy czują się doskonale na okopanych pozycjach, bo mają z tego korzyści polityczne, tylko nie Polska i Polacy. System w którym
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Gdzie niby tak napisałem? Skrytykowałem wszystkie rządy III RP, posługując się argumentem antyrosyjskich kombatantów, a Ty najwidoczniej masz problem, że ktoś krytykuje upolitycznione sądy przez całą III RP, a nie tylko za rządów jednej partii. Powinniśmy dążyć do wolnych sądów, czy do powrotu, gdy sądy sa także upartyjnione ale po tej "właściwej stronie"?

Co ma wspólnego ochrona skrajnie lewicowych zbrodniarzy z praworządnością i demokracja? Normalny człowiek krytykuje i PiS i
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Przecież Ty nie zacytowałeś, tylko pokazałeś swoje domysły. Napisałem, że ostatni raz mieliśmy wolne sądy w 1926 roku, a Ty na to "brzmisz tak, że PiS może wszystko".

Nie, nie może robić wszystkiego co zechce, tak samo jak nie mogły poprzednie rządy i sądy; PO krytykujące PiS, jest jak naziści krytykujący komunizm, antyrosyjscy kombatanci jasno skrytykowali człowieka Putina w Warszawie, w naszym interesie jest by sądy były wolne, a nie
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Sobie coś ubzdurałeś, to zachowaj swoje urojenia dla siebie, a nie wmawiasz mi je, co niby argumentowałem.

Wolne sądy są ważne, nie mieliśmy je ani za PO ani za PiS-u, te partie nie mogą robić czego chcą, antyrosyjscy kombatanci mają rację, człowiek Putina w Warszawie nie. Prościej się nie da, ale jak widać fanatycy Tuska są jak fanatycy Kaczyńskiego i oburzają się, gdy ktoś krytykuje upartyjnione sądy za ich czasów.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: Cały czas krytykuję PiS i PO, co mówi fanatyk człowieka określanego w Rosji mianem osoby Putina w Warszawie "hurr durr, to musi być pisowiec" xD

Ale miło, że nawet taki wykopowy fanatyk neuropy, nie umiał znaleźć ani jednego dowodu na to, że od 1926 roku mieliśmy wolne sądy, przyznając tym samym rację antyrosyjskim kombatantom, a krytykując przez to PO, PiS, KOD i SLD, czyli dziedziców PZPR.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: I co, tutaj nie jest krytyka i PiS-u i PO? Napisałem, że za PO nie było wolnych sądów, napisałem, że za PiS-u nie było wolnych sądów, a Ty "hurr durr, piszesz, że nie kradną".

Niezłe masz urojenia, dajesz cytaty, które przeczą Twoim argumentom, a Ty jeszcze się chwalisz się brakiem umiejętności czytania ze zrozumieniem xD

Czemu neuropis jest taki durny?
  • Odpowiedz