Wpis z mikrobloga

jest grill na podworku wszyscy siedzo jedzo kielby z keczapem cos tam sobie gadajo o dupie marynie a piesel husky biega dookola poszczekuje coraz ciemniej zimniej to sie zabieramy z biba do wnetrza domostwa a husky dzies pobiegl #!$%@? no dobra #!$%@? z nim jak kocha to wroci imprujemy we wnetrzu alho sie troche leje kazdy podpity jak trzeba cienmo sie zrobilo a haskiego nie ma nadal to tadzio gospodarz wyglada na zewnatrz co by go spostrzec cos tam sie w krzaczorach tarmosi no to wola E WY co ten piesel to ja nawet nie co on tam tarmosi w gebie i na boki rzuca no to wszyscy przybiezeli patrza a on w gebie trzyma kundelka somsiadow O #!$%@? co tera tadzio co my teraz somsiedzi sie dzowiedzo ze to nasz haski go zagryz bedzie przypal c tera robimy wzieli go tego kundelka caly #!$%@? w ziemi to go umyli karcherem uczesali i podlozyli somsiadom do budy ok sprawa zalatwiona idziemy spac co zlego to nie my rano wstajo bo wrzaski krzyki na zewnatrz to sasiad krzyczy z siasiadka ocb co tu wogle sie stanelo wychodza wszyscy z tadziem a sasiadka sie drze jak stare przescieradlo co to nasz piesek w budzie lezy umyty uczesany a my go przedwczoraj znalezlim zdechlego przecie to go wzielim i zakopalim w ogrodku ocb

#coolstory #truestory
  • 30
  • Odpowiedz
@udontsay: @el-em: @MaxiimumR: Odbywa się grill na podwórku. Wszyscy siedzą i jedzą kiełbaski z keczupem. Gadają o wszystkim i o niczym, a dookoła biega i poszczekuje piesek Husky. Robiło już coraz zimniej i ciemniej, więc impreza przeniosła się do domu, a Husky gdzieś pobiegł.

Alkohol był oczywiście obecny, więc każdy był troszkę podpity. Psa nadal nie było widać, więc Tadeusz – gospodarz wyszedł na dwór. Dostrzegł psa w krzakach
  • Odpowiedz
@Jarro: lel, co

Czekaj, mowisz ze gdzies tutaj, w moich komentarzach występował tzw. ból dupy? xD No, to jak takie cos uwazasz za bol dupy to rzeczywiscie pewnie dostrzegasz ten ból wszędzie. xDDD
  • Odpowiedz
Masz, łap trochę kropek i przecinków:


, , , , , , , , , , , , , , . . . . . . . . . . . . . . . . . .


EXTRA BONUS:


!! ! ! ? ? ? ? ? : : : : ; ; ; ; ; - - -


Pozdrawiam.

@MaxiimumR: bambo plz
  • Odpowiedz
@Jarro: weś zejdź ze mnie ziomeczku, ja sobie tylko tu komentuje i nabijam plusiki xD Zwróciłam uwagę, bo mi sie chcialo i moge, to nie byl bol dupy. xD Bol dupy to jednak coś innego kochany Jarro. ;s
  • Odpowiedz