Wpis z mikrobloga

3 października do tych warunków dodamy kolejny. Od tego dnia Smart! będą te oferty, w których poza jedną z wymaganych kurierskich metod dostawy, udostępnisz też co najmniej 2 inne metody dostawy – do punktu odbioru i/lub automatu paczkowego.

@Wychwalany: no rzeczywiście, ogromna zmiana. Koniec smarta!!! Ratujcie się kto może
95% sprzedających w smart ma conajmniej 3 możliwe opcje dostawy kurier/paczkomat wiec w praktyce nic się nie zmieni.


@Leis: nie zauważyłem żeby aż tylu sprzedawców oferowało maszyny lub punkty poczty czy orlenu, hmm
nie zauważyłem żeby aż tylu sprzedawców oferowało maszyny lub punkty poczty czy orlenu, hmm


@Wychwalany: bo poza paczkomatami i DPD to jest gówno. na paczke do automatu allegro czekałem tydzień.
@Wychwalany: Ja niedawno udostępniłem ten odbiór w puncie DPD oraz DPD pobrania. Wcześniej miałem problem z kurierem DPD, więc wolałem żeby jak najmniej paczek szło DPD. O dziwo dużo osób wybiera ten odbiór w punkcie, a co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło jak dużo ludzi wybiera DPD pobranie 4,99 ze smartem. Dla mnie to jakiś idiotyzm mieć smarta i płacić za pobraniówkę.