Wpis z mikrobloga

W takim razie mam napronacje czy supinacje? Jakich butow(nadpronacja czy supinacja) powinienem szukać?


@qwertypiotr: No to chyba właśnie lekarz powinien Ci powiedzieć :) A na poważnie to lekarz ortopeda nie jest dobrym doradcą (piszę to doświadczenia) i lepszą diagnozę i poradę dostaniesz od fizjoterapeuty o ile coś Ci dolega.
@qwertypiotr: też mam wkładki supinujace. Kiedyś po intensywnej pracy przy domu wstać nie mogłem jak człowiek i iść :D dopiero po przejściu z 300m było ok. Kupiłem wkładki, 2/3 m-ce j jak renkom odjol. Kupiłem jakieś wkładki w sklepie medycznym za 50/60zl ok.
Jakich butow(nadpronacja czy supinacja) powinienem szukać?


@qwertypiotr: ja to bym skonsultowal przedewszystkim z tym ortopeda, czy takie buty maja sens. Zeby sie nie okazalo, ze on ci powie, ze bierz bez zadnych systemow i wymien wkladke.

Natomiast tak jak Pan @lgc89 pisze, obgadalbym swoj przypadek jeszcze z fizjo. Bo to ze masz jakas wade, niekoniecznie oznacza, ze bedziesz w stanie ja naprawic.
@qwertypiotr: ja ci nie odpowiem na pytanie, czy te buty beda dla ciebie dobre i jakie kupic.

Buty trzeba przymierzyc, trzeba sie w nich przejsc po sklepie, zobaczyc co i jak.
To ze masz pronacje/supinacje/cokolwiek innego nie oznacza z automatu, ze but dla pronatora/supinatora sie sprawdzi. Dochodzi tez kwestia podbicia, uksztaltowania wkladki, szerokosci itd.
Juz pomijam ze cena w twoim linku jest horrendalna.