Wpis z mikrobloga

Z około 200 zapachów jakie posiadam najwięcej komplementów dostaję za Zara Vibrant Leather.


@Si0N: Jak jesteś taki cwany to mi podpowiedz coś co pachnie jak tani Avon Friction niedostępny od wielu lat.
@Grzesinek: Spoko ale nie kazdy potrzebuje #!$%@?ć nosem zapach na molekuły i studiować każdą nutę i zmienne zapachowe na przestrzeni czasu ulatniania się. Czasem coś ma być poprostu nienachalne dla otoczenia i fajne w odbiorze. Ale zdaję sobie sprawe ze niszowi zboczeńcy z tagu mają problem ze ktoś nie skomplementował ich esencji 9zł/ml.

@Si0N: U mnie tak #!$%@?ł system X-Bolt z lidla gdzie wczesniej miałem oryginaly od Hugo Bossa. Wleciał
@vauecki: Ja wlasnie potrzebuje zlozonosci i dobrych jakosciowo skladnikow bo inne mnie zwyczajnie nudza i nie nadaja sie do uzytku. Nie mam problemu ze ktos nie pochwalil mojego zapachu. Ja je nosze dla siebie i mam gdzies opinie innych. Polegam tylko na swoim guscie i swoim nosie. To ma byc przyjemnosc dla mnie ale kazdy robi jak uwaza za stosowne.
@Si0N: Takim fajnym przykładem jest jak kumpel mi opowiadał, że tom ford to musi mieć kozak zapachy i w ogóle oh ah, że musi kiedys sobie kupic. To mu mowie, że mam odlewke to niech sobie wąchnie. Jak sprawdził to stwierdzil, że to musi być podrobka, bo slaby zapach xD
Ludzie patrza na marki i opinie krytyków zamiast zaufać opinii publiki. U mnie najwięcej komplementów zbiera zara 8.0