Wpis z mikrobloga

@albatroz44: co mnie obchodzi ile bronił skoro klepał słabych pretendentów, najlepsze skalpy to Peter i Hayemaker (Powietkina pomijam celowo, jakbyś chodził na boks na żywo to wiedziałbyś że tam dwa ostrzeżenia i dyskwalifikacja byłaby sprawiedliwa) i leżał na dechach po każdej wymianie. Mam 42 lata, boks oglądam od podstawówki, dziękuję Bogu że typ już nie walczy, dramat że zamiast obron pasa w HWD wolałem przez lata oglądać wagi lekkie i prospektów
  • Odpowiedz
@TheInquisitive4Ever: + 1 Myślę, że bracia Klitschko to naprawdę byli mega dobzi boxerzy ale przez ich statyczny styl boksowania, więc z chirurgiczna precyzja punktowania słabych rywali do 12 rundy wykorzystując swoje warunki fizyczne mogli dominować kilka lat. Vitaly był raczej tym silniejszym zwlaszcza po walce z Lennoxem, ale to Wlad był lepszy boxerem. I zgadzam się, ze już nie walczą - najlepsza walka Władka w której był w najlepszej formie to
  • Odpowiedz
@Espada97: Dobry był Witalij. Niby skalpy lepsze ma Władek, ale Witalij był lepszy. Można gadać że słaba waga ciężka, nie mieli z kim walczyć sratatata. Obiektywnie patrząc - Witek jechał na ładnej przegranej z Lenoxem całą karierę, Władek to dno kompletne, prawdziwy mistrz brałby rewanż z Sandersem, oni wysłali brata bo było wiadome że skończy się szpitalem. Poza tym zwycięzca był przymierzany do Lewisa, przecież to byłby koniec Władka. I tak
  • Odpowiedz