Wpis z mikrobloga

Pytanie które się przewijało pewnie nie raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam kurtki na zimny okres.
Temat jest taki że potrzebuję jej tylko na zimny okres, bo na ciepłe mam (teraz też daję radę z bluzą pod spodem).
Oprócz tego zależy mi żeby miała stonowany wygląd, bez fragmentów w innych kolorach najlepiej.

Rebelhorn Hiflow oglądałem ale wydaje mi się że jest bardziej na późną wiosnę lub wczesną jesień, jakaś taka cienka ta podpinka mi się wydawała. Ogólnie to chcę pojeździć aż śnieg spadnie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Taka mi wpadła w oko jak przeglądałem Google Grafika ale totalnie nie slyszałem o tej firmie i nie wiem czy byłaby ok.

#motocykle
  • 11
@aso824: Mam kurtkę i spodnie Rebelhorn Hiflow III. Podpinka ocieplająca (wraz z podpinką wodo/wiatro szczelną) daje radę. Jeździłem w niej w temperaturach poniżej 5st po Bieszczadach w tamtym roku.
@FFireBlade954: taki wyważony, nie oczojebny, jeżdzę cruiserem i się przesiadam na scramblera to takie typowe turystyczne z milionem kieszeni i odblasków to nie mój cel jednak. Jak rozpoznać która kurtka będzie ciepła, a która ma raczej przewiew?