Wpis z mikrobloga

Adolf Kudliński umarł w złym dla siebie czasie.

Budował schrony, peklował mięsa warzywa, hodował zwierzęta, zbierał wodę, budował magazyny, miał warsztaty z narzędziami, powozy konne, zapasy paliwa, węgla, fotowoltaikę.

Przekręcił się i co? Przyszła pandamia, wojna na Ukrainie oraz zagrożenie atakiem nuklearnym, kryzys energetyczny, paliwowy, finansowy xDDDDDD czyli jego mokry sen się spełnił, kiedy był już siedem stóp pod ziemią.

#ehhhhhhhhhhhhh #pandemia #koronawirus #wojna #ukraina #rosja #heheszki
Pobierz g.....i - Adolf Kudliński umarł w złym dla siebie czasie.

Budował schrony, peklowa...
źródło: comment_1664472135BHGBX8xfkBVVjlOfO0iIkT.jpg
  • 69
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gumpa_bobi: to jest człowiek, który w jakiś sposób wpłynął na moje poczucie bezpieczeństwa, że w razie "W", będę w stanie wydostać się z miasta i przeżyć na prowincji - w lesie nad jeziorem - korzystając z przygotowanych zapasów.
#preppers
@gumpa_bobi: pozytywny gość naprawdę znał się na rzeczy. Korzystam z jego przepisów kulinarnych. było widać jak bardzo sie przejmowal sprawa sadowa o zniesławienie cyganów lub romow nie pamietam dokladnie
@statystyczny_yt: Tak i udawajmy, że w powiatach i na wsiach nie ma masy ludzi, którzy popadli w depresję i w alkoholizm. Widzisz ja przebywam często wśród różnych środowisk, mam i mieszkanie na kredyt i dom na zadupiu, wszędzie mieszkałem, i w starej wielkiej płycie, i w kamienicy, teraz w nowym budownictwie, a większość zyciu w domu, który zbudowałem z ojcem.

I nie ważne gdzie mieszkasz, za szczęście odpowiadają ludzie, którymi się